Jiimiehestä halusin seksiä

jos sitäkään, en muuta. Jos olisi ollut tunteita, olisi niistä kertonut. Eipä ollut. Lähinnä säälin sinua. Säälin, kun sinä tunsit minua kohtaan. Onneksi kaikki on nyt ohi. Toivottavasti löydät jonkun kaltaisesi. Minä ansaitsen parempaa. Jos otat yhteyttä, soitan poliisit. Minä en enää ota yhteyttä sinuun.
13263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

kiitos säälistä, koskaan sitä en saa tarpeekseni. älä kuitenkaan yllytä hullua. sinä ansaitset todellakin parempaa. minä en ansaitse ketään.

Äänestä
  • Et minua ainakaan. Itse munasit kaiken. Ihminen on itse vastuussa elämästään.

    Äänestä

  • niinhän mä aina oon tehnytkin, munannut kaiken, mutta ei kuin kohti uusia munauksia ja se on taattua tapauksessani. voitasko me kokeilla vielä jos vaikka munaisin uudestaan vai onko se nyt sitten lopullisesti ohi? kun kerran sääliä tunnet niin säälistä voisit vielä mahdollisuuden antaa.

    Äänestä

  • Se_oikea_Jiimies kirjoitti:

    niinhän mä aina oon tehnytkin, munannut kaiken, mutta ei kuin kohti uusia munauksia ja se on taattua tapauksessani. voitasko me kokeilla vielä jos vaikka munaisin uudestaan vai onko se nyt sitten lopullisesti ohi? kun kerran sääliä tunnet niin säälistä voisit vielä mahdollisuuden antaa.

    Yksinäskö sä täällä riitelet?

    Äänestä

  • Se_oikea_Jiimies kirjoitti:

    niinhän mä aina oon tehnytkin, munannut kaiken, mutta ei kuin kohti uusia munauksia ja se on taattua tapauksessani. voitasko me kokeilla vielä jos vaikka munaisin uudestaan vai onko se nyt sitten lopullisesti ohi? kun kerran sääliä tunnet niin säälistä voisit vielä mahdollisuuden antaa.

    Liian monta kertaa oon rikkonut itseni sinun kanssa. Ei pysty enää. Kiitos että teit minusta helvetin epävarman ja rikkinäisen naisen. Pysty luottamaan enää kenenkään koskaan.

    Äänestä

  • nautiskelin vain tuosta säälistä hetken. en se minä Jii ole, koska ei hän ole oikeastaan ottanut yhteyttä koskaan vaan minä olen aina ollut aloitteellinen, joten kiitos tästä illan elämykestä tällä palstalla. kyllä sä vielä pystyt luottamaan johonkin ihmiseen, rohkeutta vaan kehiin kohdata itsensä.

    Äänestä

  • Se_oikea_Jiimies kirjoitti:

    nautiskelin vain tuosta säälistä hetken. en se minä Jii ole, koska ei hän ole oikeastaan ottanut yhteyttä koskaan vaan minä olen aina ollut aloitteellinen, joten kiitos tästä illan elämykestä tällä palstalla. kyllä sä vielä pystyt luottamaan johonkin ihmiseen, rohkeutta vaan kehiin kohdata itsensä.

    Jo on sullakin intohimosi:) Et säkään varmaan joka suhdettasi ole munannut vai mitä?

    Äänestä

  • ei niitä suhteita montaa ole ollut. tuo munaaminen nyt oli tommosta trollaamista. kaikkihan nyt munaa hommia välillä mikä on inhimillistä. eikä tuo ole intohimoa vaan tommosta kevyttä itsensä syvällistä kutittelua simuloiduilla tilanteilla ja sitä on ihan kiva välillä leikkiä. :)

    Äänestä

  • Se_oikea_Jiimies kirjoitti:

    ei niitä suhteita montaa ole ollut. tuo munaaminen nyt oli tommosta trollaamista. kaikkihan nyt munaa hommia välillä mikä on inhimillistä. eikä tuo ole intohimoa vaan tommosta kevyttä itsensä syvällistä kutittelua simuloiduilla tilanteilla ja sitä on ihan kiva välillä leikkiä. :)

    Ei kannata harjoitella etukäteen, anna vaan elämän tulla ja uskalla luottaa. Kukaan ei ole täydellinen, nyt mä meen nukkuun, ei jaksa enää kukkuu, muuten tääkin päivä hukkuu uniin:)

    Äänestä

  • kannattaa todellakin harjoitella etukäteen, ainakin mun tapauksessani. ja omilla tunteilla just pitää leikkiä. leikkimieltä ei saa koskaan kadottaa. hyvää yötä. mä meen kansa nukkuun.

    Äänestä

Kuule vaihdapa vaikka puhelinnumeros, niin pääset helpommalla, tästä ei ole mitään iloa kellekään ja vielä ikäväpalstalle päätit laitella.

Äänestä

Kerännyt palstan viesteistä tuohon "tärppejä".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anonyymitunnustus kirjoitti:

jos sitäkään, en muuta. Jos olisi ollut tunteita, olisi niistä kertonut. Eipä ollut. Lähinnä säälin sinua. Säälin, kun sinä tunsit minua kohtaan. Onneksi kaikki on nyt ohi. Toivottavasti löydät jonkun kaltaisesi. Minä ansaitsen parempaa. Jos otat yhteyttä, soitan poliisit. Minä en enää ota yhteyttä sinuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu