Jälleen Sinuun ,kun olin lähdössä töihin .,ajattelin että niin olet sinäkin.mietin koko matkan vain sinua.
ajatukseni kääntyi
ajattelenvainsinua
18812
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Turvallista työmatkaa ja mukavaa työpäivää. :)
Pakkomielteinen palstalla varattua kaipaa ...varmaan tahuat miksi hän ei ota yht. Hänellä on perhe ja rakas sinulla omasi.
Itselläsi on pakkomielle jostain toisesta kaipaamassa jotain jota itse näköjään kaipaat, muttei ole kiinnostunut susta.
sama jankkaaja akka kirjoittaa tääl pedofiilijuttuja, että sellanen heilahtanut täti tuo jankuttaja ja muiden asioihin syylänokkansa laittava on.
akan löysit, ihan selvää miehen tekstiä. Ja tiedän kenen
Noin rankasti, voit joutua vastuuseen sanomisistasi ja miehen käsialaahan aloitus oli mutta sinä et erota mitään katkeruudeltasi.
Ajatella voit rauhassa ei se minua häiritse. Et vaan enään tule mieleeni kuin silloin tällöin. Jäät jo usvan taa. Pikkuhiljaa pieni muisto enään. Silloin kun joudun käymään sielläpäin. Et enää muutoin.
Tämä ei minulta, joka täällä usein kaipaan suloistakin suloisempaa punapää naistani. Missä tänäänkin meneekään, aavistakoon että ajatukseni ja sydämeni matkaa hänen mukanaan.
Saanhan omia tämän :)
Minullakin on jälleen kova ikävä sinua. Käsittämätöntä miten voimakkaasti aistin läsnäolosi vaikka olet satojen kilometrien päässä. Vielä joskus kohdataan ja silloin on kaikki kohdallaan <3 I hope..
Eilen illalla ja tänään ajattelin sinua tahallani oikein voimakkaasti ja tietoisesti. En ikinä ehkä myöntäisi tätä tosielämässä, mutta yritin lähettää sinulle telepaattisesti viestiä että sinäkin ajattelisit minua!!! :D :D
Ap Olen kyllä ajatellut erästä miestä jokaikinen päivä.vaikka tiedän että en saisi..:(mut sydän sanoo toisin..olen ajatellut siitä saakka ..kun ...........kyllä sä tiedät..jopa u.......i ..... toivotankin sinulle oikein hyvää viikonloppua..mä lähen savoon...
viestit perille. Laittaisit nyt jotain näkyvää...
Millaista ?Toivoisin kyllä että juuri sinä mies olisit täällä minun kanssa jos olet hän jota kaipaan niin kipeesti...juuri tulin saunasta. .ajattelin sinua siellä..kun istuin lauteilla..toivoisin kyllä että kuulisin sinusta jotain ..
Ei täällä voi mitään kovin näkyvää laittaa kun tämä maa on niin kovin pieni, että jos lukijana ei satukaan olemaan juuri hän niin sitten voi nolata itsensä kunnolla.
Olin villisikojen mailla
Missä päin se on?
Toivotankin hänelle oikein hyvää yötä, laitan kohta puoliin nukkumaan aamulla oli aikainen herätys. .ei jaksa valvoa. .mulla on ikävä..
ap näin sinusta jälleen unta ,olit sängyllä pötköttämässä..tulin kainaloosi ja suutelin sinua useaan paikkaan.. sinä vain nauroit:)ei nämä unet lopu varmaan koskaan...kun ikävöin sinua