Missä on Juhan af Grann

Tämä kaikkien UFO-hörhöjen suuri kuningas. Missä hän on? Onko hän vielä tekemisissä UFOjen kanssa jossain päin? Miksei häntä näy tv:ssä? Tai muussa mediassa? Vai olenko ollut niin ummikko että en ole häntä niissä nähnyt??

ps. itse veikkaan että humanoidit ovat kaapanneet hänet heidän UFOihinsa jne.
4665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä taitaa Juhan lomailla jossain garibialla ja tuhlata aikaisemmilla ohjelmilla tienaamiaan taaloja.

Saas nähä milloin rahat loppuu ja mies tekee seuraavan huuhaansa.

Äänestä
  • Mulla ainakin oli ihan omat sivut, mutta onkohan niitä enää...? Muistaako joku osoitetta?

    Äänestä

...hän on palannut kotitähdelleen.

Äänestä
  • Juhan löytyy varmimmin ravintola olariuksesta espoosta, mies on majaillut paikassa jo monta vuotta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riivaaja kirjoitti:

Tämä kaikkien UFO-hörhöjen suuri kuningas. Missä hän on? Onko hän vielä tekemisissä UFOjen kanssa jossain päin? Miksei häntä näy tv:ssä? Tai muussa mediassa? Vai olenko ollut niin ummikko että en ole häntä niissä nähnyt??

ps. itse veikkaan että humanoidit ovat kaapanneet hänet heidän UFOihinsa jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu