Löytyisikö täältä reissukaveria kolmekymppiselle miehelle pohjanmaalta viikon vaellukselle Kevon maisemiin. Alkuperäinen vaellustoveri sairastui joten olis kiva saada joku juttutoveri Kuivin kierrokselle. Lähtö olisi 14.-16.8.2016. Vaellus on valmiiksi suunniteltu kunhan olennaisimmat varusteet löytyis. Itseltä löytyy muutama vaellus alta jotta ei ihan amatöörin seuraan tarttisi lähtiä. Reittisuunnitelman pisimmät päivä etapit on 18km, mutta tarvittaessa voi hieman tahtia hidastaakkin.
Vaellus kaveria Kevoon kuivin reitille
Sam00ja
0
189
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3633802Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091413- 941267
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651054Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔58877Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass13871- 38860
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60839Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise11837- 65831