Taideviikko alkaa 22.8 maanantaina, Jippii

http://www.taideviikko.fi/

Ens viikko mennee palautuen vauhrin festareista.

Taideviikko kestä.ä 7 päivvöö ja 7 päivä.n putki taas eessäpäijin.
4165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Otan ennakkoa kohti taijjeviikkoo.

kippistä.

Äänestä

Nautin taidemaalarina taiteellisesti valkoviiniä ens viikon ja onhan siä hyviä ja mielenkiintoisia tapahtumia koko ens viikko joihin mennä

Äänestä

Halvinta punaviiniä t: toinen taiteilija

Äänestä

Kostea taideviikko täälläkin tulossa juomat viel hakematta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taijjewiikko kirjoitti:

http://www.taideviikko.fi/

Ens viikko mennee palautuen vauhrin festareista.

Taideviikko kestä.ä 7 päivvöö ja 7 päivä.n putki taas eessäpäijin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu