Hei,
Ehdotan FCA-konsernin maahantuonnin siirtämistä FCA Finlandilta Deltalle tai Laakkoselle, joka vastaisi maahantuonnin lisäksi mahdollisesti myös Alfa Romeon, Fiatin ja Jeepin huollosta ja jälleenmyynnistä. Pohjois-Pohjanmaalla Pörhö voisi hoitaa Alfa Romeon, Fiatin ja Jeepin huollon ja jälleenmyynnin.
Alfa Romeolle kokenut maahantuoja
Alfalle_maahantuoja
2
131
Vastaukset 2
- Ford_Ilkka
Aivan :D
- Facif
Veho voisi suosiolla luopua Citroenistä, DS:stä ja Peugeotista. Alfa Romeo, Fiat ja Jeep tilalle ehdottomasti. Ei mitään muttia!
Ja sitten Citroen, DS ja Peugeot Groupe PSA:n maahantuontiorganisaatiolle, "PSA Finlandille" tai sitten Autokeskukselle tai Deltalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.742345Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt361922- 1001211
- 47975
- 92900
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26837- 29700
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,147693- 41685
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56598