Anne..............

Tahdotko, että olen tulevaisuudessa 100% kasvis.............
Ei ole enään pitkä matka siihen....
<3
10222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mikä sun suurin ongelmaon noin niin kuin omasta mielestäsi?

Äänestä
Aloittaja

Vastaa huora...............
<3

Äänestä

Risto
Porkkana olisi kiva
Maistuisi....(*_*)

Äänestä

Tiedät, että välitän sinusta aidosti ja koko sydämestäni. Niin se vain on eikä se muuksi muutu. Ota yhteyttä Risto ja ollaan ystäviä toisillemme. Ei minun välittämistä kukaan voi missään ikinä muuksi muuttaa, koska se tulee suoraan sydämestä. Ja tiedät kyllä tämänkin sisällä sydämessäsi. Minulla se vain menee näin ja on aina mennyt.

Sydän on vastaanottanut toisen sydämen. Intiassa joskus kävi samalla tavalla, kun näin yhden pikku-pojan. Hän sykähti suoraan sydämeen niin kuin sinun kanssakin tapahtui, tietysti vaan eri tasolla ja eri tavoin. Oletan, että olet juuri hän.

Sinulla on ikuinen paikka sielussani ja sydämessäni.

Äänestä
  • Sinä itse Risto päätät haluatko jäädä palsta hiekkalaatikolle vai tahdotko aidon ystävyyden. Minä sopeudun siihen, mitä kumpaan sinä päädyt.

    Äänestä

Emmä enää kun sulla on tuo yks mies joka sulle täällä vastailee, meni vähä nii ku maku susta ku paljastuit niiks pojiks, ei siis mul mitään niitä vastaankaan oo, emmä sitä mut ku oon ite hetero niin emmä sit enää sust tykkää.

Äänestä
  • meillä on riston kanssa salasuhde....<3 risto tykkää kasviksista... kurkkua pyllyyn..<3

    Äänestä

  • pusipusimunomasiltsu kirjoitti:

    meillä on riston kanssa salasuhde....<3 risto tykkää kasviksista... kurkkua pyllyyn..<3

    Just sua mä tarkoitin, kehtaakki tulla mun ja riston välii ku meillä oli tää ihana palstasuhde going on. Mut hyvä et paljastu täs vaihees eikä sit ku ois ollu asuntolainat (mun nimis tietty ku tuol ristolla ei oo rahaa) ja rinkulat sormissa ja ties vaik muutama elukkakin siin ois joutunu kärsimään erosta, ei se kuule kissoillekkaan hyvää tee ku omistajat eroo, kyl mä oon näist nii paljon kuullu, tulee kaikenlaist hiirenpyydystämisvaikeuksii ym.

    Äänestä

  • hahahahahahhahahahahahhahah :D :D :D Mua alkoi nyt itkettään niiden kissojen puolesta... yhhhhhhhh :(

    Äänestä

  • Mä nauran kanssasi hahahaaaaaaa
    Saanhan..(*_*)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Tahdotko, että olen tulevaisuudessa 100% kasvis.............
Ei ole enään pitkä matka siihen....
<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu