Meillä väheni seksuaalinen kanssakäyminen mieheni kanssa ja havahduin huomaamaan että hän tyydyttää itseään jopa päivittäin katselemalla netin kautta reheviä naisia ja erilaista seksuaalista kanssakäymistä. Jopa sitomista ja piiskaamista jossain sivuilla.
Kyllä minunkin fantasioissa olisi jotain kerrottavaa. uskaltaisinko puhua vai annanko olla ja etsin minäkin muualta?
Kyllä minunkin fantasioissa olisi jotain kerrottavaa. uskaltaisinko puhua vai annanko olla ja etsin minäkin muualta?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ota asia suoraan puheeksi miehesi kanssa, muuten tilanne van jatkuu entisellään tai pahenee.
Vähenikö se mistä määrästä? Ota ihmeessä puheeksi ja harmituksesi reilusti esiin. Samalla tuo esiin omia halujasi. Kyllä se siitä ja yhdessä toteuttakaa molemmille sopivia kivoja leikkejä.
On ihan normaalia, että ihmiset ovat silloin tällöin seksuaalisesti viriilimpiä ja "avustusta" haetaan internetin ihmeellisestä maailmasta - etenkin jos toinen osapuoli on haluton.
Jos päivittäiset seikkailut jatkuvat viikkoja, on kyse jo riippuvaisuudesta ja silloin asia kannattaa ottaa puheeksi. Eiköhän normaali määrä ole 2-4 krt/vk.
Kannattaa etsiä seuraa muista miehistä, vaikka baareista saa nainen helposti mukaansa halukkaan miehen.
tule KB:hen tänään. Saat mut mukaasi. Vien sut kämpillein ja lemmiskelen niin kauan ja missä asennossa vain haluat.
Eihän mul ees seiso.
Nettisexi toi mieheni takaisin ja pelasti suhteemme.
Oli tosi hiljaista sillä saralla vuosi takaperin, mutta mieheni meni nettiin ja löysi uusia ulottuvaisuuksia asiaan. Onneksi kerran humalapäissään kertoi minullekin ja siitä alkoi yhteinen tiemme, etsiä ja löytää uusia nautintoja yhdessä. Kiitos nettipornon, nyt on kivaa ja tyydyttävää usein.