Mitäs jäi kesän leireistä mieleen ja muistiin?
Vastaukset 5
- Kesäleirit
Tässä näkee ketä tällä palstalla hilluu. Kyllä videoista, tv jutuista tai muista löytyy kommentti.
Mutta kun kysyy paljain jaloin tatamilla tapahtuvasta toiminnasta, niin hiljasta on.
Eli tosijudokat on salilla reenaamassa ja täällä huutelee menneen talven lumet. Hyvä näin! - Tklphgklk
Yanagi oli jälleen hyvä. Päävalmentaja keskittyi turhan paljon omien erikoisotteiden tekniikoihin mutta meno oli reipasta ja hyvää.
- pekkayrj
Kiitos Kommentista.Parhaamme yritimme ja olihan se kyllä mahtavaa kun saimme kerrankin kaikki maajoukkueet mukaan.Hyvä on olla tuollaisen leirin päällikkönä ja Teille leiriä tehdä.
- Hesakans
Helsinki Judo Camp oli kivasti uusiutunut. Kansainväliset vetäjät ja joukkueet oli plussaa.
- Jumppasetä
Ja kotimaan kärki...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1832021
- 971490
- 1141023
- 106950
Olen osastolla
Henkisesti olen aivan rikki siitä mitä olen tehnyt. Lisäksi olen vakavasti sairas. Verikokeet kertoo sen.65794- 61682
Oletkohan tajunnut mitä olen päättänyt
En tule koskaan, ikinä, sanomaan sinulle mitään, ei tervehtimistä, ei aloitetta, ei katsetta, ei mitään, koska et ole si41669- 50630
- 27595
Sinulle nainen
Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M75585