Anne..............

Hyvää huomenta..........
:)
18183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Ei sun anne ole täällä.

Äänestä
  • Sinä varmaan haluaisit olla anne niin edes joku kirjoittelisi sinulle.

    Äänestä

  • En minä tätä ominut kerroin vaan totuuden koita kestää. : )

    Äänestä

  • Aloittaja

    Eiköhän Pikkutissi ole töissä tällä hetkellä....
    <3

    Äänestä

  • tykkäätomia kirjoitti:

    Sinä varmaan haluaisit olla anne niin edes joku kirjoittelisi sinulle.

    Tää oli hyvä :)))

    Äänestä

  • Eikös sillä pikku tissillä ollut jo mies. Lopeta teet itsesi vaan naurettavaksi. Oletko edes mies? : )

    Äänestä

  • En ole mies.

    Äänestä

  • Aloittaja

    UPDATE_11508234 kirjoitti:

    Eikös sillä pikku tissillä ollut jo mies. Lopeta teet itsesi vaan naurettavaksi. Oletko edes mies? : )

    Olen palstojen ainut mies...........
    <3

    Äänestä

  • Suosittelen Risto opettelemaan käytöstapoja huora sana ei kuulu herrasmiehen suuhun mutta etpä sellainen taida ollakkaan. : )

    Äänestä

  • Aloittaja

    UPDATE_11508234 kirjoitti:

    Suosittelen Risto opettelemaan käytöstapoja huora sana ei kuulu herrasmiehen suuhun mutta etpä sellainen taida ollakkaan. : )

    Pikkutissi huorakin voisi olla hieman armollisempi........
    Olen sentään hieno mies...
    <3

    Äänestä

  • Ei tuommoinen mikään hieno mies ole. Itse sinä taidat sellainen olla joksi sitä annea täällä melkein päivittäin haukut. Toivottavasti se anne ei huoli koskaan sua.

    Äänestä

  • Aloittaja

    UPDATE_11508234 kirjoitti:

    Ei tuommoinen mikään hieno mies ole. Itse sinä taidat sellainen olla joksi sitä annea täällä melkein päivittäin haukut. Toivottavasti se anne ei huoli koskaan sua.

    :).................

    Äänestä

  • Risto_ kirjoitti:

    Pikkutissi huorakin voisi olla hieman armollisempi........
    Olen sentään hieno mies...
    <3

    Syyllistyt kunnianloukkaukseen näillä jutuilla.

    Äänestä

Onko Ford hyvä auto??

Äänestä
  • En tiedä käy kokeilemassa. : )

    Äänestä

  • Ford aikaa myöten muuttuu Ooppeliksi.

    Äänestä

Mulla kipeä afta suussa

Äänestä
  • No voi surku. Toivottavasti paranee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Hyvää huomenta..........
:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu