jotenkin pelkäämään mua?
Et kai sä (mies) ole alkanut
Nainen_täältä_jst
17635
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kysypäs itseltään suoraan, täällä elät vaan päiväunelmias.
Pitäiskö sua sitten pelätä?
Olen, koska olet hullu psyko biatch joka työntää ongelmansa ja traumansa muiden päälle. Kukaan järkevä ihminen ei halua olla sun vaikutuspiirissässi :)
elämästäni. syytä on ainakin varoa.
Kyllä. Olet pelottava.
Ehkä sun ei kannata arpoa mitään näistä voittajaksi.
Voi olla että tämän lukee sellainenkin, joka ei halua tällaista keskustelua.
En pelkää miksi pitäisi pelätä? Miksi luulet noin?
En pelkää, mutta jännitän kyllä;).
En enään pelkää. Ei sulla pokkaa olen sen nähnyt. Miksi nyt alkaisin pelätä kun kaikki ohi?
Sulla on noita miehiä aika paljon..niin kuin ajattelinkin. Mitähän sun kanssa
pitäisi tehdä?
Mistä niin päättelet, että miehiä on paljon? Oletko nähnyt jtn? Ei pidä päätellä liikaa sen perusteella, sillä mulla ainakin on paljon mieskavereita, jotka on vain kavereita eikä muuta.
Hieman pelottaa, jos tykkäät vain rahoistani.
Mitäpä luulet? https://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwjG2t_2n8bOAhXROSwKHQOJAGQQyCkIHjAA&url=https://www.youtube.com/watch?v=S29GrVANbHM&usg=AFQjCNFLtkpKLPQKnC-csZoL0AYFuXjNpA. Voisi joskus kokeilla tuota Kendoa ; D)).
Kerran työpaikalla yksi nainen kysyi tämän asian minulta suoraan päin naamaa =D Ja oikeassahan hän oli, vähä ujostelin ja välttelin, mutta tuon kysymyksen jälkeen minulla ei pokerinaama enää kestänyt ja hymyilin kuin naantalin aurinko aina kohdatessa, keskusteltiin mukavia sen jälkeen.
Kysy suoraan mieheltä, voit ehkä yllättyä reaktiota ;)
En minä pelkää sinua. Käsittääkseni olet suhteessa ja siksi pysyn etäämmällä koska saat minulle aikaan perhosia vatsassa.
En nyt sentään. En vain tiedä, miten tästä eteenpäin mennään.
Vai nainen sinä? Kuka pelkää 15:tä?