miehille kysymys

mitä tykkäätte pitkistä naisista ( 170cm) leveistä ja pyöreistä takapuolista ;)
12347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kiitos..........
Tulen näkemään painajaisia..........
<3

Äänestä

Kiihotuin

Äänestä

Kuka niistä ei tykkäis. Vähän sama kun kysyis naisilta tykkääkö ne harteikkaista vahvakäsisistä miehistä. Tietty jos tuo 170cm on perän leveys niin sitte voi olla eri ääni kellossa.

Äänestä

Kerran+eräs+akka+mainosti+pyöreää+takamustaan+ja+lähemmässä+tarkastelussa+se+osoittautui+100%+lattaperseeksi.+Ei+pystynyt+istumaan+puupenkilläkään+ilman+tyynyä,+kun+luut+kolisivat+puuta+vasteen.

Äänestä

176cm hoikasta punapäästä...

Äänestä

Niin, kukapa ei tykkäisi. Sama kun kysyisi, että tykkääkö naiset tummista Brad Pittin kasvonpiirteet omaavia sosiaalisista treenaavista anteliaista miehistä. Pitää oikein pohtia, että tykkääkö kukaan.

Äänestä

Riippuu vähän mittasuhteista. Itse tykkään sopusuhtaisista naisista.
En ole mikään leveiden ja pyöreiden takapuolien ystävä ellei se sovi sitten kokonaisuuteen.

Tosin tuli juuri eräs nainen mieleen, mutta hänen takamusta en ole kunnolla tsekannut, vaikutti aika sopivalta makuuni.

Nainen on kyllä niin upea ilmestys muuten joten ihan sama.... :D
Sitä samaa varmaan ajattelee moni mieskin, tuskin se yksi takamus sitä asiaa ratkaisee.

Äänestä

Punahiuksinen leveä takamuksinen herggu on paras herggu.

Äänestä

Pitkät naiset alkaa nykyään sieltä 175

Äänestä
  • Luultavasti joku epävarma teini-ikäinen kirjoittanut aloituksen?
    Säälittäviä nämä nykyajan nuoret, varsinkin naiset, joilla on tarve jossain sosiaalisisessa mediassa esitellä itseään sanoin ja kuvin.
    Voisiko joku kertoa, miksi?

    Äänestä

Ihan jees pituuden suhteen ja eduksi vielä jos hoikkuus kuuluu samaan kokoonpanoon.

Äänestä

Pitemmät aiset kiinnittävät mun huomion mutta läskiperseisistä kaikoan kauas. Pelkkä pituus ei riitä mihinkään vaan pitää olla pään sisältöä ja urheilullinen elämäntapa. Perseiden leveys ja pyöreys johtuvat laiskuudesta, samoila akoila on posket kuin pullat, kolme leukaa ja selluliittia ympäri anoaa kroppaansa!!! LAISKUUTTA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punainenpitkä kirjoitti:

mitä tykkäätte pitkistä naisista ( 170cm) leveistä ja pyöreistä takapuolista ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu