Sporttila on ykkösklubi

Asiantuntija pellet eivät floppikluppillaan ja disquksessa tiedä mistään mitään, tulkaa siis Sporttilaan keskustelemaan asiallisesti!
575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onko tuo sporttila juuri se paikka jossa kirjoittelee vain koululaiset?

1Äänestä

Ruomila ilmoittautuu vapaaehtoiseksi modeksi sporttilaan

Äänestä

heh onpa hyvä sivu haha

1Äänestä

Samanlainen floppisivusto kuin Clubikin ja Sporttilan vetäjä käy säännöllsesti nuoleskelemassa Clubilla persettä.

Äänestä

Mitä?Vieläkö se Ruomila on hengissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naaattorifakta kirjoitti:

Asiantuntija pellet eivät floppikluppillaan ja disquksessa tiedä mistään mitään, tulkaa siis Sporttilaan keskustelemaan asiallisesti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu