Niin kuin kultani

tiedät!?

En lähde arvuuttelemaan oliko kyseessä pitko, pötkö vai joku sairas asetelma, kivaa vai jotain, jotain mitä näe tai kuule.. viestintä pätkii tai luulee ja pelkää muuta

Ehkä oletkin, linkki asioiden kasaantuessa
1142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tätähän tämä on, arvuuttelua ja pelkoa, että on tullut väärinymmärretyksi tai nimimerkkiä on käytetty väärin. Toivon, että vaistosi ainakin sanoo, että minä en sinulle mitään pahaa tahtoisi. Miksi sellaista tekisin? Olen muutenkin täällä vain pakon sanelemana. Jonkinlainen yhteys..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


linkityttääps kirjoitti:

tiedät!?

En lähde arvuuttelemaan oliko kyseessä pitko, pötkö vai joku sairas asetelma, kivaa vai jotain, jotain mitä näe tai kuule.. viestintä pätkii tai luulee ja pelkää muuta

Ehkä oletkin, linkki asioiden kasaantuessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu