Valopäitten opisto on startannut , vaan KUKA ON HEIKOIN LENKKI ,NÄÄS ? Homomopopåjat tunnistaa siitä että katse painuu miehen penikseen , läskilaardilesbot tunnistaa lihavuudesta ja ei meikkiä AINA tyttöjen kanssa , molemmat teeskentelevät heteroa , EI onnistu koska ovat ässriver hinttejä sekä lesboja , eli homoseksuaaleja. Turha teeskennellä ehdotuksia satelee koko ajan ässriver on 2 suvun Rossi ja Jalkanen sukurutsahomoriver ! Näin on näppäimet , nääs .TARKKAILKAA TOISIANNE !
KUKA ON HEIKOIN LENKKI ?
5
158
Vastaukset
- Amiksentappaja
Heikoin lenkki on se kynäniska amis joka ajaa paskarinkiä parin euron arvoisella romulla ja basso rämisee takakontissa. Pätkin sen homon vielä millin paloiksi joku kaunis päivä.
- huhuhsjokimoro
Onhan nää juntit aina tälläisiä. Isolla porukalla kovia jätkiä, mutta pienessä sakissa menee pupu pöksyyn ja ollaan ihan hiljaa.
Hauskan näköstä kattoo, kun bensalenkkarit luulee osaavansa tapella muutaman salillakäynnin jälkeen.
Turhaahan toi tappelu kyllä on. Kai sitä ihmiset osais puhumallakin asiat hoitaa, mutta eih, kun äiti on luultavasti tehnyt jo pentuna bensalenkkarijonnelle jonkinsortin lonkerolobotomian tms.
Monella tälläisellä bensalenkkaripojalla on aika pieni ylähuuli muuten ja silmien väli aika iso. Googlettakaapa ihmeessä minkälaisilla lapsilla on oireena pieni ylähuuli jne. :) - hihheihurraaaa
Vielä, jos joku kiva bensalenkkari täällä lurkkaa ja jostain sattuneesta syystä ei kaikkea ymmärrä niin sanotaan suoraan:
GOOGLETA FASD
- Mummo46
Siis en tajunnu mitään noista keskusteluista.. mistähän lie kyse.. eikö täällä osata kirjottaa muuta ku homo homo.. lesbo lesbo..
- jdjdkdjd
Ei
vanhat papparaiset haikailee nuoruusajan homoeroottisia muistojaan. Sitten rupeaa ärsyttämään ja pitää tulla tänne vauhkoomaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423394- 361984
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301729- 161527
- 231508
- 91391
- 241377
- 141227
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781125- 221102