Bon Apart Sealine, Alanya

25.9

Onko kokemuksia bon apart sealine hotellista kenelläkään? Syyskuun lopulla olemme menossa viikoksi kyseiseen hotelliin. All inclusive kuuluu hintaan.

10

1701

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KokemustenYlistys

      On kokemuksia. On.
      Ne ovat huonoja.

      • Helena87

        Mulla taas hyviä. Hotelliin yöksi tuomani turkkilaismiehet saivat myös aamaisen maksutta, vaikka joka yö toin eri miehen.


      • pegga
        Helena87 kirjoitti:

        Mulla taas hyviä. Hotelliin yöksi tuomani turkkilaismiehet saivat myös aamaisen maksutta, vaikka joka yö toin eri miehen.

        Ne miehet oli kato hotellin henkilökuntaa ja siksi moinen, miehille riitti kun maksoit koko illan ja seksistä myös. Nääs lisäpisnestä vapaapäivinä


    • Kalle27

      Jos joku oikeasti kaipaa tietoja k.o hotellista, ei täällä kannata kysellä. Tuntuu aina samat höyrypäät olevan paikalla ja vastaukset täyttä soopaa. :(

    • Kreku

      Perushotelli, erittäin siis, 2009 vuonna oltiin, juuri uusitut huoneistot silloin. Vartija seisoo hotelli vieressä kopilla. Ruoka perus ALL Inclusive safkaa, ei mitenkään erityistä, mutta ei huonoakaan. Uima-allas pieni, mutta eihän hotellikaan iso ole. Kävelymatkan päässä rannasta ja keskustan palveluista. Hotellihenkilökunta tuolloin erittäin ystävällistä.

    • Mielipid

      Parasta hajusteettomat lakanat! Siisti, ruoka ihan ok.

    • muutenihanhyvä

      Tympeä respa. Kylmät lattiat. Altaan vesi kylmää ja paskaista. Makaroonit löysiä.

    • kukkopäiviltä

      Syyskuussa 2016 oltiin viikko..Perus hotelli kahdella uima-altaalla ,toisessa pieni liukumäki ja altaiden välissä allasbaari mistä sai 23 asti olutta,limppaa ja joitakin viunapaukkuja..
      Hotellissa kaksi puolta ja molemmille oma hissi..Ruoka oli ihan syötävää vaikkakin tuomoinen alli tuppaa halvemmissa paikoissa toistella itteään ja maistuu samalta mutta ite eikä muija nälkää nähty,Hotellista on ilmainen kuljetus muutaman kerran itäiselle rannalle mut ei kyllä koskaan sitä käytetty kun rannalle muutaman minuutin kävely matka..Hotellin henkilökunta oli kyllä mukavia kavereita ja homma toimi..Vuoteet on hemmetin kovat mutta kuulemma patjan kääntö auttaa asiaa..Jos tulee mieleen kysymyksiä ni yritän vastata jos kysyt..
      Ps.Herätyskelloa ei siellä tarvii,paikallinen kukko hoitaa herätyksen jos on herkkä uninen ja "väärällä" puolella..

      • Eiikinätonne

        En suosittele. Saatiin ruokamyrkys tuolta. Ruoat oli lämpimässä tuntitolkulla. Kissat juoksi pitkin poikin ruokailutilassa. Epähygieenistä.


      • Asentaja48

        Seinissä ei ole äänieristeitä


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      148
      1997
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      304
      1691
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1547
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1180
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      76
      1162
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1120
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      22
      1027
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      987
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      936
    10. Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea

      Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei
      Maatila ja metsä
      23
      907
    Aihe