Anna Abreyn yritys tappiolla

http://www.iltasanomat.fi/musiikki/art-2000001245376.html

Luulisi Annan firmalle rahaa tulevan , kun keikkailee. mutta Anna taitaa nauttia rahan tuhlaamisesta ?
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Likalla menee vähän kaikki perseelleen, vaikka iso levy-yhtiö koettaa tuputtaa tytteliä joka paikkaan. Ei onnistunut seksisymbolin imago, eikä paljon muukaan, sitten pitää koettaa laulaa suomeks lentkajenkkaa, kauankohan levy-yhtiö tuota tallukkaa hyysää.

Äänestä

Kohta on Jetrolla myynnissä arvoasunto pilkkahintaan. Taisi nousta neste päähän kun meni hyvin. Rahaa ei olla laitettu jemmaan yhtään.

Äänestä
  • Lauttasaaresta osti 810,000 euroa ja avaimet kouraan. Kun pitää elvistellä niin elvistellään sitten urakalla. Kohta asutaan vuokralla Vuosaaressa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oyokotjjtiyji kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/musiikki/art-2000001245376.html

Luulisi Annan firmalle rahaa tulevan , kun keikkailee. mutta Anna taitaa nauttia rahan tuhlaamisesta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu