Mikkelin messut rakennusliike avikainen

Näyttää että ei talon rakentaminen oikein ei onnistu?

Muilla rungot jo pystyssä...



👍
51468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aivan samantekevää vaikka ensimmäinenkään hökkeli ei valmistuisi!

Äänestä

eiikös pariladot käö kaupaksi??

Äänestä

Mitä ihmettä se aloittajalle kuuluu kenenkään rakennusaikataulu. Voi voi, kun pikkusieluinen nyhverö yritti olla kova poika, hahahahah!

Äänestä

Aloittaja kun ei osaa niin itsetunnon kohottajana on valitus :DD

Äänestä

Osa totta osa ei. Juvakodin urakka oli vakava esimerkki toiminnasta..kansalaiset maksaa ne toilailut. Vieläköhän tulee uusi juvakoti urakka kun sisäilmaongelmia yhä? Nyt sai juvan tk urakan.. Uskaltaako siellä käydä sen jälkeen, lattia vaikka pettää alta :D. Mutta hyväveli-tiimi toimii. Olisi aika jo uusille tekijöille
ehkä valtakunnan lehtiä kiinnostaa muutamat jutut....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Diplomi-insinööri kirjoitti:

Näyttää että ei talon rakentaminen oikein ei onnistu?

Muilla rungot jo pystyssä...



👍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu