Onko popparit jo paahdettu

Illan matsia varten? ⚽
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Telkkarissa yksi kokki sulatti nokareen voita/flooraa ja laittoi siihen kaikkia ihania mausteita ja sitten hieroi seoksen poppareihin. Pippuri, valkosipuli ja paprika varmaan kävis tai joku grillimaustesekoitus :)

Äänestä
  • Suklaapoppikset on hyviiiiiii!!!!

    Äänestä

Kiva jalkapallo:)

Äänestä
  • Kiva nurmikkokin. :)

    Äänestä

Kivoja miehiä katsella...

Äänestä
  • Ja mielessä niitä riisua....

    Äänestä

Popparit on kohta tuola makuuhuoneen puolella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten.on kirjoitti:

Illan matsia varten? ⚽

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu