Kaikilla muilla paikkakunnilla osataan elää pakolaisten kanssa
mutta forssalaiset eivät osaa. Menkää juopot forssalaiset töihin
ja avartakaa maailmankuvaanne! Käykää kerran elämässänne
vaikka kirjastossa, lainatkaa ja lukekaa jokin kirja...
mutta forssalaiset eivät osaa. Menkää juopot forssalaiset töihin
ja avartakaa maailmankuvaanne! Käykää kerran elämässänne
vaikka kirjastossa, lainatkaa ja lukekaa jokin kirja...
Vastaukset 27
Vanhimmat
Kyllä on Ruotsissa ihmisillä maailmankuva avartunut kun autoja palaa joka yö ja kranaatit paukkuu naisia raiskataan muusta väkivallasta puhumattakaan.Ei ole ihme että Sverigedemokraterna johtaa galluppeja.Ei paljon auta vaikka kuinka kävisi kirjastossa.Suosittelisin suvakeillekkin silmien avaamista ja seuraamaan muitakin tiedotusvälineitä kuin Ilta-sanomia,Hesaria ja Ylenantia.Missään maassa ei ole onnistuttu näiden kehitysmaalaisten kanssa,he tuovat ongelmansa tullessaan.Sano yksikin maa missä on onnistuttu näiden kanssa.
Median valheet ja kaksoistandardit:
http://mvlehti.net/2016/08/24/valehteleeko-iltalehti-tahallaan-vai-uskooko-se-vain-muslimien-valheet/
Forssalaiset ovat osoittautuneet degeneroituneiksi paukapäiksi.
Toivottavasti pian vietetään runsaasti pakolaisten ja paikallisten
välisiä häitä ja saadaan näin älyä lisää forssalaisten geenipooliin.
Ei ja kun tyhymä mistään tietämätön alykkyys putoaa puoleen eikä niistä jälkelaisistä kasva yhteiskuntaan kelvollisia ihmisia selaisia hoitolaitoksen kasvattejavan, tästä löytyy netistä oikein tutkittua tieto ja vanhempien pitää tämkin asia järkeilemällä hoitaa kenen kanssa lapsensa tekee.
Muut on jo luovuttanu
Aseistakaa pakolaiset!
Aloittaja on päästetty kesällä suljetulta osastolta avohoitoon, Nyt on aika jo palata takaisin.
Suomalaiset ei uskalla puolustaa itseään kun heti on valhemedia syyttämässä rasisteiksi ja häkki heilahtaa. Alistutaan siis kuin Ruotsalaiset ja paskotaan housuihin.
Onpas forssassa paljon idiootti suvakkeja kun noin monta on tänne kirjoittanut.Jos joku pitää näitä sisäsiittoisia alikehittyneitä olioita ihmisinä,niin ihmettelen älykkyystasoa suvakeilla.Ihme kun osaavat laskea kaksi lukua yhteen,että voivat tänne kirjoittaa.
höhhöhöö.Nimimerkistäsi päätellen olet aito persu.Mitä tulee mainitsemaasi alikehittyneisiin oliohin, niin sinun laisiasi tarvitaan puolitusinaa samaan ÄO LUKUUN,Nääs tuntema ni mamu on mensan jäsen.
Hienoa forssalaiset! Nyt metsämiehet aseisiin ja pistäkää mamut vaikka väkivalloin kuriin.
Kuinkas aponat forssas yällä liikuu, käyvätkös muitten tonteilla apinoemas ja etsimässä banaaneja.
Apina syntyes eles ja kualessaan
Tämän takia Forssaan tulisi järjestää pakollisia monikulttuuritilaisuuksia, josta ei voi kieltäytyä vankilan uhalla. Jokainen forssalainen kävisi vuorollaan vastaanottokeskuksessa tutustumassa pakolaisiin, syömässä heidän ruokaa, keskustelemassa heidän kanssaan, joukkuepelejä, yhteisiä lukuhetkiä yms. sosiaalista, eikä eristäytymistä! Rasismi ja ulkomaalaiskammo syntyy aina siitä, kun pelätään erilaisuutta eikä tunneta ihmisiä. Tämä muuri on poistettava ja forssalaiset sekä turvapaikanhakijat pakotettava lähestymään toisiaan rauhan merkeissä.
Sinähän puhut ihan hulluja,haista vittu ja ota lääkkeesi.
Ööö.....fi tuota millälailla tämä pakottaminen suoritettaisiin?
Vähän sama kuin käskisit suvaitsevaisten mennä uusnatsien baariin keskustelemaan ja tutustumaan. :)
Jokaiselle jaetaan postissa kirje, jossa määrätty päivämäärä ja kellonaika (siirtämisen perusteeksi käy työmatka, vakava sairaus yms) ja tuolloin henkilön on oltava vokissa, missä hänen käyntinsä rekisteröidään. Myös poistumisaika rekisteröidään. Laiminlyöminen olisi vakavuudeltaan sama, kuin jättäisi saapumatta intin kutsuntaan.
Jaaha no joo.saisiko siitä palkkaa jos työn antaja pidättää laihasta tilipussista kyseisen ajan pois?ja kuka sen maksaisi?olisiko helpompaa jos vastaanottokeskuksesta kävisi joku esim.työ paikalla keskustelemassa jonkun summassa valitun henkilön kanssa.voisi vaikka arvalla valita tämä onnellinen kuin myös vokissa suoritettas arpajaiset vastaavasti.
hiemanihmetelen. no kaistahaulikolla persuksiin tökkimällä vorssalaista peruspersua.
Onko vulgaarissa junttiudessa jotain huonoa tai väärää?
Sellainen ei kuulu tämän päivän kansainväliseen, monikulttuuriseen Suomeen. Nämä piirteet on kitkettävä jokaisesta suomalaisesta pois, kansalaisen perusvelvollisuus on olla suvaitsevainen muita ihmisiä kohtaan, etnisestä taustasta riippumatta.
Mistä vitusta näitä suvakkeja suomeen oikein sikiää? Kaiken lisäksi suurin osa pedareita. Vilkaiskaa saarijärven palstoja,niin näette mitä tarkoitan.
Taitaa suurin osa näistä suvakeista olla trolleja,koska ei näin tyhmiä ihmisiä voi olla olemassa.
Joko alkukantaiset yön timot ovat taas kiusaamassa postinjakajia ? Se, että joku puolustelee noita hiekkamunia on suorastaan oksettavaa.
"Forssalaiset vulgääreitä juntteja
Kaikilla muilla paikkakunnilla osataan elää pakolaisten kanssa
mutta forssalaiset eivät osaa. " Ja mistähän aloittaja on tullut tähän johtopäätökseen ? Lahdessa yhteenottoja vähän väliä. Turussa turpamuussia viikoittain. Oulu viimeksi kaksiviikkoa sitten. Aloittaja saa uutistietonsa ilmeisimmin Rasmuksen FB-ryhmästä. Kun elää pussi päässä ei välttämättä kannattaisi nolata itseään täysin naurettavalla väittämällä. Monikulttuuri on rikkautta jos oma hanuri siitä nauttii. Ei mulla muuta.
Jotain forssalaisia ämmiä oli haastateltu iltasanomissa ja ne sanoivat että siellä asuu vain köyhiä ja syrjäytyneitä ja muita kummajaisia. Sen takia sitten kuulemma vihaavat kun ovat siintä kateellisia jos jotain muita sotaa paenneita autetaan.
Se vokki pitäisi polttaa. Muutama kaveri polttopullon kanssa riittäisi.