Aina kun ollaan nelistäänkin

liikkeellä niin se on sellasta ihmeen "testailua" joka ikiseltä osapuolelta. Ei oo mikään mukava olo olla siinä :((
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sano suoraan niille äläkä jää tossujen alle.

Äänestä
  • Tarkoitatko sellaista vihjailua joistakin asiasioita?

    Äänestä

  • epätietoinennainen kirjoitti:

    Tarkoitatko sellaista vihjailua joistakin asiasioita?

    No itsehän sä sen paremmin tiedät. Mitä sä multa kyselet. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ristiriitaisettunteet kirjoitti:

liikkeellä niin se on sellasta ihmeen "testailua" joka ikiseltä osapuolelta. Ei oo mikään mukava olo olla siinä :((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu