En ymmärrä

Miks panostat niihi juhlii nii paljo?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joulu on tärkeä juhla...

Äänestä

Kotonako pitäs koko ajan istua? Mummoilla? Ideoita muita?
Love, me.

Äänestä

kannattaa jättää toisten asioiden kyttääminen vähemmälle ja hankkia oma elämä

Äänestä

Ne on toiselle selkeästi tärkeät juhlat. Anna hänen panostaa, jos se kuuluu hänen luonteeseensa ja tekee hänet onnelliseksi :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


relaarakas kirjoitti:

Miks panostat niihi juhlii nii paljo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu