Kummaa ,kun ei kukaan haapavetinen

vaikuttaja ole hakenut Pyhäjärven kaupungin johtoon .
Pitävätkö tehtävää liian isona mulkkuna vai nukkuvatko onnensa ohi ?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pyhäjärven johtoon ?

Äänestä
  • No jos ei karkailis työpaikaltaan. Muutenhan se meni pyhäkkäille täydestä.

    Äänestä

viisi halukasta ,muttei yhtään haapavetistä.
Heikosti menee, mutta menköön.

Äänestä

Eikö jussikaan hakenu? Olis ollu pyhäkkäille ihan passeli johtaja, nuorekas ja urheilullinen, osaava ja kätevä käsistään, kykenevä paikkaamaan...toisten virheet ainakin, huumorimies viimeisen päälle, johtajatyyppiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokenutkolli kirjoitti:

vaikuttaja ole hakenut Pyhäjärven kaupungin johtoon .
Pitävätkö tehtävää liian isona mulkkuna vai nukkuvatko onnensa ohi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu