Ootteko käyneet Bangcockissa?

Siellä on kauhian kuuma ja kosteeta. Tulin 2pvä sitten sieltä.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kyllä gangbangissä onkin kuumaa ja kosteeta ja paljon cockejakin.... Ja maksullisten idän ihmemimmien kanssa se tuntuu varmaan taiv.... siis taimaalliselta.

Äänestä

En ole käynyt. Pitää joskus mennä.

Äänestä

Mun hiukset menee sellassessa ilmastossa ihan kauheelle pörrölle, joten vältän.

Äänestä

En ole käynyt koskaan Bancockissa.

Äänestä

Oon käyny

Äänestä

miks vitus mä sinne menisin

Äänestä
  • Joskus käynyt mielessä, että pitäisi käydä välillä muuallakin kuin kanarialla.
    Ei taida uskaltaa lähteä..

    Äänestä

kanarialla minäkin käyn melkein 2 x per vuosi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taimaassaa kirjoitti:

Siellä on kauhian kuuma ja kosteeta. Tulin 2pvä sitten sieltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu