feromonit villitsee

mietinvain21

Naisten feromoni on nimeltään kopuliini, jota erittyy vaginassa. Olisiko sitten halvinta ja helpointa sivellä sitä kiimalimaa kaulaan kuin ostaa kalliita synteettisiä feromonisuihkeita?

7

1351

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • AnteeksiHäiriöPoistun

      Jatka vain ihan rauhassa miettimistä...

    • neuvokasta

      Voithan ehdottaa sitä tyttökaverillesi, jos sinulla sellainen on. Jos hän suostuu, haistele sitten hänen kaulaansa ja tarkkaile reaktioitasi. Jos alkaa panettaa, aine tosiaan toimii.

    • tehotuoksu

      Minua naisen tuoksuista villitsee vain ovulaation tuoksu. Se iskee aina kuin halolla päähän. Toiseksi tehokkain on puhtaan pimpin tuoksu silloin kun nainen ei käytä housuja.
      Jos kaula haisee pimpille niin jossain on paha vika.

    • UteliasKysyy

      Millaiselta tuoksuu ovulaatio?

    • kaulailua

      Kiitos vinkistä, toimii ;)

    • Lärvis55

      Aloittaja ei näköjään ole koskaan ollut naisten kanssa? Kyllä se on kuule mätä paska mikä siellä naisten alapäässä haisee.. Kun tutustu näihin naisiin niin tulet huomaamaan hyvin nopeasti, että nainen on koko evoluution surkein esitys. Katsoppa sinne paskalooraan niin luulen että eiköhän nämä kuraperseitten halut häviä.

    • Anonyymi

      mistä saa tuota pillutoksua kopuliinia?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1549
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      68
      1342
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      214
      1311
    4. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      231
      1281
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1090
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1049
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      999
    8. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      963
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      89
      943
    10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      848
    Aihe