On kuumaa juttua nyt tarjolla, on nimittäin asia niin että on tapahtunut kauheita, asiasta voit tiedustella enemmän aabeeceen nurkkapöydässä tänä aamuna klo. 8.00, kaikki kiinnostuneet oman elämänsä kadottaneet juorukellot rohkeasti paikalle, älä missaa tätä tilaisuutta, sinulla on loistava mahdollisuus taas korottaa itsesi juorukellojen kuninkaaksi! !
No nyt on mahtava juoru!!
Eisetottaoo
2159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei pidä paikkaansa. Kortonkia käytin ja jos vaimos muuta väittää niin kysyppä Pilkkeen edustusjoukkueelta. On varmaa tietoa että olivat kaikki akkaas panneet saunaillassa. Minä en silloin kyennyt kun kiersi ja pieretti.
Ei hitto taasko tätä, viimeksi oli hoidellut erään hirviporukan, pieri perhanan lortto hirvikärpäsiä kolome viikkoa sen jäläkeen, on tämä saatana työmaa!