Kun tuo "Mitä vikaa Kouvolassa" viestiketju on pitkä niin aloitan samasta aiheesta uuden viestiketjun.
Linkki -Kouvola Ykkössijalla!
pithttp://www.kouvolansanomat.fi/Online/2016/08/29/Kouvola valittiin Suomen karuimmaksi kesäkaupungiksi/2016221211005/4
Linkki -Kouvola Ykkössijalla!
pithttp://www.kouvolansanomat.fi/Online/2016/08/29/Kouvola valittiin Suomen karuimmaksi kesäkaupungiksi/2016221211005/4
Vastaukset 64
Vanhimmat
Kovolasta kurjan tekee kurjan sen mulkerot ja sisäsiittoiset ihmiset. Tuntemattomista puhutaan kuin tunnettaisiin jotenkin paremminkin, vaikka ei oltais ikinä nähty. Tuntuu että paikalliset saavat kiihokkeita kun pääsevät haukkumaab ei piireissä olevia.
Missä on Kovola?
Kyllä sinä mummo ymmärsit.
Minkä?
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201312120095148_ul.shtml
Ei ole kauaa kun täällä sama homma!
Kouvolalaisten naisen unelmamies on sinkkulaivan Toni. Lihava, tuomittu lasten hyväksikäytöstä, huumerikkeestä, autovarkaudesta, omistaa risuparran, änkyttää. Kylillä näkee monella naiselle olevan juuri tuollainen mies.
http://mvlehti.net/2016/07/13/k18-video-jota-seiska-ei-uskaltanut-julkaista-onko-tassa-selitys-toni-gronlundin-aka-tontsa-3663n-katoamiseen/
Suomen sisäsiittoisin paikkakunta. Missään muualla ei ole niin vaikea tutustua uusiin ihmisiin.
mitäs PERVO?
Ei ole pervoilua vaan tosi asia.
Taidat itse hässiä sukulaisiasi koska kirjottelet tuollaisia.
Minulla ei ole niitä Kouvolassa. Joudun sivusta seuraamaan teidän insestiänne. Monta sukupolvea olette sitä tehneet.
No sitten taidat hässiä niitä siellä missä sitten ovatkaan.
sitähä sä toivoisit kun kouvolasta olet.
Ei siinä minun toivomuksia ja Kouvolaa tarvita jos sinä hässit sukulaisiasi.
Ainiin se on teidän kouvolalaiset yksinoikeus. Insesti siis.
Kouvolalaisten vittuilu: itse olet, itse olet, itse teet. Sisäsiitokset tuotokset ei osaa muuta kun toistaa kaiken ja tuijottaa tyhjällä katseella.
Ja sinä et osaa ja muuta kuin osoittaa oman typeryytesi kirjoituksillasi.
Et ole todistanut etten ois oikeassa. Typerä olet itse jankkaaja.
Voit jankuttaa omaa typeryyttäsi ihan niin paljon kuin haluat.
Eli myönnät Kouvolan olevan Suomen suurin sukurutsuluola, hyvä.
Sinulla taitaa olla jonkinlainen pakkomielle jankuttaa.
kun et meinaa uskoa.
Kyllä minä uskon että tollaset sukurutsukirjotteliat ovat pöpejä.
sinä kirjoitit sukurutsuttelu sanan joten myönnät olevasi pöpipää.
Sinä et näköjään ymmärrä mitä luet. Minä en ole koskaan väittänyt että Kouvola on sisäsiittoisin paikkakunta.
Ei tarvitse väittää koska se on totta.
Ei minulle tarvitse uskotella passaa.
Täyttä totta se on rakas kouvoloidini.
Pöpiläkirjotukset näköjään jatkuvat.
niin sinulta vai?
Eikö mene jakeluun että ne jotka väittävät Kouvolan olevan sukurutsuluola ovat pöpilästä.
Olet väärässä. Asia on päin vastoin.
Montas kaljaa on mennyt jo?
Harmi ettei Neuvostoliitto aikanaan pommittanut Kouvolaa maan tasalle. Moni ihminen ois jäänyt ilman paikallisten tuottamaa kärsimystä.
Nyt sen voisi vuokrata Putinille vankileiriksi. Tulisi paljon samanhenkistä porukkaa Venäjältä.
Tänään Easyfitillä yksi lihava, lyhyt blondimuija irvisteli poikaystävällee kun oli tulossa viereeni polkemaan. Onko tämä irvistys petolintujen tapa häivyttää ei-sukulaiset pois reviiriltä? Vai onko tästä naisesta kuoriutumassa Mordorin örkki, eikös Kouvola kuitenkin Mordor ole?
Muut naiset ottaa videoita/kuvia snapchattiin miten päivä on mennyt. Miten kouvoloidit päivittävät snapchattia? No jokaiselle on dildo suussa tai kädessä.
Lisäksi vitussa ja perseessä on dildo joko oikeinpäin tai
poikittain.
Hahahaha ilmankos ovat aina niin kärttyisiä!
isä pani siskoa, veli äitiä ja sisko veljeä... Hahaa.. Ja isoveli siinä sivussa pikkuveljeä, setä serkkua JNE.... sitten tuli kovia jätkiä ja (kivoja tyttöjä).... Olkaatte ylpeitä, että olette olemassa. TV: entinen voikkaalainen
Onpas hieno runo. Olet varmaan hyvin ylpeä kun osasit kirjoittaa tuon.
ei mitään vikaa, ihan normisettii!
kouvolassa ei olekaan muita kun vikoja. vissiin insesti saa unohtamaan faktat.
voi hyvä ihme kun on kiva lässyttää
Kouvolan naiset kuolaavat kaikkea joilla on rahaa. Jopa romaneja.
Onko Kouvolassa jo siirrytty oravannahkojen vaihtamisesta euroihin ja onko packanjauhanta vaiennut?
Korjasin asentoani. Laskeuduin makaamaan suuren vesiastian päälle vatsalleni samalla levittäen jalkojani säilyttääkseni tasapainon. Isäni työnteli rauhallisin vedoin kyrpänsä vartta vasten levällään ammottavia häpyhuuliani. Oikea käteni painoi paksua kullia vasten vakoani ja lopulta vetäydyin hieman eteenpäin samalla painaen isäni paksuna sykkivän terskan häpyhuulien väliin. Tunsin, kuinka suuri kalu painui liukkaan pimppani pohjaan saakka. Mieleni olisi tehnyt huutaa nautinnosta, mutta suustani pääsi vain nautinnon täyttämä voihkaisu.
Kouvola ON Suomen karuin kesäkaupunki 2016. Katso vaikka äänestystulos:
http://nyt.fi/a1472440181052
Kaikki tehdään NIIN hitaasti. Risteyksessä kääntyessä pitää möllöttää kolmion takana odottavaa autoilijaa ja ajaa niin hitaasti että autojono ehtii tulla ja möllötettävä joutuu odottamaan lisää. Tämä vielä nuorehkolta ihmiseltä.
Sitten körötellään hitaasti eteenpäin ja katellaan taustapeilistä takanatulevaa. Ja Hups! Edessä oleva autoilija onkin lähellä ja eikös mamma paina hätäjarrua. Onneksi en ole vielä kenenkään perään ajanut ja pidän turvaväliä.
Kouvolassa kaikki on paskaa.
Paitsi kusi.
mulligans loistava paikka....pillua saa aina!!=) vaikka onkin mädäntynyttä vanhaa pillua.....=)
Ihmiset ainaki kuusaalla räksyttää tuntemattomille. Noinko paljon haittaa ettei ole piireissä tai sukua?
Kouvolan naiset tyrkyttää itteään jokaiselle miehelle (jolta saa statusta) ja vittuilee tuntemattomille kun vesitautiset koirat.
Miksi kouvolalaiset miehet arvostelevat toisen MIESTEN ulkonäköä. Onko täällä oikeasti näin paljon homoja? Monesti vielä vanhat äijjät kattoo kadullakin perään.
Reijo Tossavainen Ylen kuntatutkan mukaan pieni Savitaipale on elinvoimaisempi kuin Kouvola. Savitaipaleen asukkaana olen toki samaa mieltä.
Herran jumala Kouvolan naiset on horoja! Miehen kanssa ollessaankin flirttailevat toisille miehille ja pelaavat silmäpeliä!
Montaahan varattua jyystetään Mulligans illan päätteeksi...
Miulla on autossa pesari ja hakkaan kaikki turpiin vaan kaikkia.
t. Kouvolan naiselliset naiset.
Mitä pessaarilla tekee autossa?
Tumpelonko takia noi vanhat mummot Kouvolassa kyttää nuorempia miehiä? Ei, en etsi isoäitiä tai äitiä. On jo molemmat.
"Ei ole" lauseen sanomiseenkin menee vartti. Kouvolassa kaikki tehdään todeeeella hitaasti. Sanoipa työkaveri, et idiootti on jos tekee nopeesti.
mitä sitä hötkyilemään,
jos vaikka on tuntipalkka niin eihän siiinä urkoida,
istuu peRse pankissä, ja mietti mitä sitä ensiviikolla tekisi,
pääasia, että palkka juoksee,
liikkeelle lähtö on työlästä,
käskyjä ei pääkopasta oikein tule,
ideat ovat vähissä,
ajatuskin oikeasta työnteosta puistattaa,
en tee sitä, jonka voin myöhemmin teettää jollakin toisella,
katselen sujuvasti kun muut työntouhussa häärii,
lapamato matelee,
Kouvolassa haisee paska. Ja se onkin paska.
Niin paskahan se haisee vai onko olemassa hajutonta paskaakin?
Ihmiset+on+toisilleen+ilkeitä+vissiin+ihan+huvin+vuoksi.+Eräs+naapuri+pari+vuotta+sitten+yötöistä+saavuttuani+luukutti+paskaa+iskelmää+että+seinä+tärisi+muutaman+tunnin,+etten+missään+nimessä+pystynyt+nukkua.++Pariskunnan+tilalle+tullut+pariskunta+vittuili+juhannuksena+seinän+takana,+vaikka+en+edes+tuntenut+heitä.+
Päivittäistavarakaupassa+tuntemattomat+ovat+ilkeilleet+ja+sanoneet+tietävän+millainen+olen+vaikkei+sanaakaan+olla+vaihdettu?+
Ehkä+3%+ihmisistä+Kouvolassa+on+mukavia.+Se+97%+pilaa+Kouvolan+maineen.+Ja+ruma+ulkonäkö.
Miksi+kaikki+epätasapainossa+olevat+ja+tai+sosiopaatit+asuvat+Kouvolassa?
Olisiko syytä katsoa peiliin, semmoiseen minkä olet juuri pessyt.
Niin kuin olen aikaisemmin sanonut. Tyhmän kouvolalaisen ainoa vastaväite on itse olet. Kaikkeen vastataan "itse olet" kuin alakoululaiset.