Jos tästä aloitteestani

Ei tule mitään niin joudun luovuttamaan sinun suhteesi.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

no minkälainen aloite?

Äänestä

Onks tää se aloite?

Äänestä

Toivottavasti saat aloitteeseesi tarpeeksi allekirjoituksia, niin eduskunta ottaa sen ehkä käsittelyyn.

Äänestä

Hämelle...Äläs ny pelekää, ku mie pelekhää jo valamiiks siunki puolestas.
Minun suhteeni pelkosi on turhaa. En ole sen arvoinen, että sinut edes saisin. Luovuttaminen on sinulle voitto.
Aloittajalle toivotan onnea ja oikeita ratkaisuja.

Äänestä

Palsta-aloitteet on yhtä tyhjän kanssa!

Äänestä

aloitteesi teet, vai totako tarkotit, että hyvää päivää kirvesvartta vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahoinpelkään kirjoitti:

Ei tule mitään niin joudun luovuttamaan sinun suhteesi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu