Hei, etsitkö luotettavaa ja kokenutta lastenhoitajaa satunnaiseen tai säännöllisempään tarpeeseen? Olen 31-vuotias sosionomi ja minulla on myös lastentarhanopettajan kelpoisuus. Olen tehnyt töitä mm. päiväkodissa ja perheissä lastenhoitajana. Olen tällä hetkellä kotiäitinä ja meillä on kolme lasta; tyttö 5v. ja pojat 3v. ja 1,5v, joten täältä löytyy myös leikkikavereita. Asumme Ritaharjussa omakotitalossa ja mielellään lastenhoito tapahtuisi täällä meidän savuttomassa kodissamme, mutta voisi myös onnistua niin, että tulen lasten kanssa teille. Meidän perhe on toiminut myös tukiperheenä ja meillä voi olla myös yön yli hoidossa, erityisesti viikonloppuisin. Jos teillä on tarvetta lastenhoitajalle, niin laitahan sähköpostia ja jutellaan tarkemmin. :)
T.Annukka
[email protected]
Etsitkö luotettavaa lastenhoitajaa Oulussa? :)
Lastenhoitaja
1
148
Vastaukset
- AP-kirjoittaja
Hei, kalenterissa on vieläkin tilaa, joten laita vaan rohkeasti viestiä, jos tarvitset luotettavaa lastenhoitajaa Oulussa. Minun on iltaisin ja viikonloppuisin mahdollista tulla myös itsekseni teidän kotiinne hoitamaan lapsia, jos se sopii teille paremmin. Ja hoitokokemusta minulla on vauvoista (myös muista kuin omista) teini-ikäisiin sekä myös erityislapsista. :)
T.Annukka
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3574186Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1333692Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92401Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei112224Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1491872- 1181779
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181768Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241389KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti441240Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1531061