Palstan taso

Tästä ikivanhojen koeajojen nostamisesta näkee mitä idiootteja skodafanaatikot voivat olla.

Miksette käy keskustelua vaan spämmäätte vanhoihin ketjuihin jotain "näin_se_on" tyylistä paskaa?

Otan yhteyttä sheriffeihin, te pilaatte hyvän palstan.
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Yksikään Skoda-fanaatikko ei ole nostanut yhtään keskustelua. Minä nostin eikä minulla ole Skodaa, ei ole ikinä ollut.
Tällä palstalla ei tule koskaan olemaan asiallista keskustelua, "kiitos" noiden amisviikarien.

Äänestä

Ilmiannoin nämä kaikki "skoda voitti numibian sanomissa toyotan" -ketjun. Asiakeskustelu kärsii spämmäilystä. En tiedä mitä tarkoitusta tuo häiriköinti palvelee, uskoisin että kyseessä on epäkypsät nuoret merkkifanaatikot.

Esimerkkinä vaikkapa tämän nosto:
http://keskustelu.suomi24.fi/t/9714145/yeti-on-maailman-paras-auto

Äänestä
  • Ilmianna vaan. Eivätköhän vammaiset spämmää palstan täyteen törkyä 0-50 km/h kiihdytyslukemineen.

    Skodaa minulla ei ole eikä tule.

    Äänestä

Hah. Itse nostelet noita vanhoja trollausaloituksiasi. Taisi saada Toyota-trollipoju maistaa omaa lääkettä.

Äänestä
  • Jorma..jormaaaa!!..Rentoudu, hengitä syvään ja avaa olut ja nauti westernistä. Ei tämä niin vakavaa ole. Huumoria huumoria.

    Äänestä

Minäkin nostin, yhden, enkä ole skoda fanaatikko. Näitä on vaan kiva lukea ja saada keskustelua aikaan. Turha nyt syyttää skodafanaatikkoja.
Eikä minullakaan ole skodaa eikä ole ollutkaan. Eikä tule.

Äänestä
  • Nauti banneistasi

    Äänestä

Jos skodakriitikko on nostanut vanhoja ketjuja, niin se ei todellakaan tarkoita että muut saisivat jatkaa perinnettä

Äänestä

Kun ei uuttakaan ole esittää. Korostaa Skodan asemaa menneisyyden jäänteenä, voittanut jonkun vertailun 15 vuotta sitten. Takana on loistava tulevaisuus.

Äänestä

Kyykmanin uudenlainen tuleminen ja avaus, poika kehittyy, mutta kokemuksen puute ja tietämättömyys estää kunnonlisten provojen tekemisen ja taso jää lapselliselle tasolle poikkeuksetta.

Äänestä
  • Saako tuohon kykmannien näkemiseen nykyään mitään hoitoa?

    Äänestä

  • Litium voisi auttaa

    Äänestä

Veikeä aloitus : Arvostele muita siitä, mitä itse teet jatkuvasti.

Kuten ovela koulukiusaaja, palsta -trollikin pyrkii naamioinaan todellisen tapahtumien kulun.

Samaa sakkia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jani_77 kirjoitti:

Tästä ikivanhojen koeajojen nostamisesta näkee mitä idiootteja skodafanaatikot voivat olla.

Miksette käy keskustelua vaan spämmäätte vanhoihin ketjuihin jotain "näin_se_on" tyylistä paskaa?

Otan yhteyttä sheriffeihin, te pilaatte hyvän palstan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu