Eli minkälaisia juttuja hänessä arvostat tai haluaisit itsellesikin?
Mitä ihailet hänessä?
Ihailugalluppi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kaikkea.
Se on herra C
Luotettavuutta, kiltteyttä
Sain täysin väärän kuvan ihmisestä.
Se mies olikin vain itseään täynnä oleva , muita ihmisiä ulkonäön perusteella arvioiva egoistinen materialisti ja öykkäri , joka elää tosiaan pinnallista elämää.
Onnea valitsemalleen tielle.
Hehehe hehehe hehehehehehe
Älykkyyttä, läsnäoloa ja turvallisuutta.
Huumorintajua, johdonmukaisuutta, kärsivällisyyttä, nopeasti syttymistä ja kaikkea mitä en vielä tiedäkään.
Avoimmuutta, suhtautumista elämään. Sinnikkyyttä.
Asennetta elämään ja ihmisiin. Avarakatseisuuttaan.
Hän on ahkera, herkkä, selvinnyt niin isoista asioista jo nuorena. Hän on ihana ja katsoo aina positiiviseen suuntaan. Kiltti ja niin rakas. Yhä.
Kuka hän on?
Hän on se oikea. Nauttisin keskustelusta ja ehkä väittelustäkin. Äänikin on se oikea.
Jokaisessa on varmaan piirteitä joita voi ihailla. En ihaile juttuja hänessä, koska en ole nähnyt mitään juttuja. Näin vain " hänet" ja se on hyvin kaukana siitä mitä hän ehkä on. Ei sillä väliä kuka hän on, en tule tuntemaan. Olkoon kuka ja mikä tahansa, hän jäi mieleen, enkä tiedä miksi tunnen joskus niin paljon.
Oikeastaan saattaa olla ihminen jota en haluaisi tuntea jos tuntisin, en tiedä, eikä sillä ole väliä, koska tuntemattomaksi jää. Yhtä hyvin voi olla ihminen joka osoittautuisi sellaiseksi jonka oikeasti haluaisin tuntea, ei haittaa koska tuntemattomaksi jää.
Oikeastaan olen aina kokenut myös hyvin merkityksellisiksi ja tärkeäksi toivoa hänelle hyvää, muistan iltarukouksessakin. En tiedä miksi. Oikeastaan olen kokenut valtavaa hellyyttä ja rakkauttakin häntä kohtaan, en tiedä miksi, koska en tule tuntemaan häntä.
Oikeastaan halusin ensin tuntea hänet. Nyt en tiedä haluanko vai enkö, eikä sillä ole väliä, koska en tule tuntemaan häntä. Olen oikeastaan kyllästynyt ajattelemaan tätä aihetta. Hänelle ikuisesti puzzzzzzz