Mukavaa iltaa:)

Sulle sateiseen lauantaihin rakas nainen<3 Hyvän mielen musiikkia iltaan, sua ajatellessa<3 Elvis käännös: Mä tuskin vielä uskon https://www.youtube.com/watch?v=uDhrTBAJlvI Näkemistä odottaen. Illanjatkoja. :) (Palaan myöhemmin).
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mukavaa syysiltaa rakas
J-mies jos olet hän.
Aurinko on paistanut.
Toivon että tapaamme.

Äänestä

Hieno biisi aloittajalta.

Äänestä

Hyvää yötä ja kauniita unia sulle rakas nainen<3

Äänestä
  • Sulle myös kauniita unia
    rakas mies.Väsy.
    Ihana nukahtaa.
    Kaipaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TämäYhdeltäJmieheltä kirjoitti:

Sulle sateiseen lauantaihin rakas nainen<3 Hyvän mielen musiikkia iltaan, sua ajatellessa<3 Elvis käännös: Mä tuskin vielä uskon https://www.youtube.com/watch?v=uDhrTBAJlvI Näkemistä odottaen. Illanjatkoja. :) (Palaan myöhemmin).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu