Kaikki höpötys on

kuulemani jälkeen toisarvoista.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Teot on enemmän kuin sanat

Äänestä

Ei ole merkitystä. Kunhan vaan höpötellään.

Äänestä

Onko kuulumisien kysely toisarvoista höpöttelyä? Entä keskustelu? Luulitko..nyt hävettää.

Äänestä
  • Et varmaan osaa edes hävetä.

    Äänestä

  • Epäilenvahvasti kirjoitti:

    Et varmaan osaa edes hävetä.

    Niin tuota, ei ollut tarkoitus sillä mielellä. Anteeksi :'( Öitä nyt.

    Äänestä

  • Oisit ajatellut ennen kirjoittamista.

    Äänestä

Höpötys=valehtelu

Äänestä

hööpötys

Äänestä

Kirjoittaan J.llä....

Äänestä

Alentava tapa puhua suulla.Saako kysyä mut merkitystä suulla hälle on mielestäs.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öitäsiulle kirjoitti:

kuulemani jälkeen toisarvoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu