mikä ärsyttää. Aina on jotain kakkua tai pullaa tai leipää tulossa,, itse en tykkää leipoa niin mies sitten pistää pullaa ja torttua tulemaan joka päivä.
Onko kellään muulla tätä onglemaa, mistä hakea apua?
Mies tykkää leipoa
6
227
Vastaukset
- annapilluu
ni ei ehi leipoo:)
- hmmmmmmm
Mikäs siinä niin ärsyttää?
Monet naiset leipovat, eikä miehillä tulis mieleenkään siitä ärsyyntyä. Naiset ovat niin pikkusieluisia. - leipuri77
Vai ärsyttääkö sinua oma saamattomuus.
- Siitävaan
Anna miehen leipoa ja syödä itse pullansa ja kakkunsa, paitsi jos hänen painoindeksinsä on yli 30!!! Tällöin pidä huolta, että kaapissa ei ole leivontaan sopivia tervikkeita.
- eivaanjaksa
Ylläpito poisti minun ap:n kommentin, jossa toivoin miehen leipovan pilluani 24/7.
- KunhanMietiskelen
Tästä aloituksesta taas huomaa, et jollei naisella ole muuta valitettavaa, niin keksitään jotain.
Kato ku mies on AINA paska, teki hän mitä vain.
Vai miten se mieni?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1752086
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,851519Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821424Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta121202Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita401076Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2101013- 42928
- 97875
- 85825
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49795