Niin elikkäs mistä kanattaa ottaa taksi krbin kentältä? sitten mitä noin keskiverrosti se maksaa koh lantalle.kiitos ja halaus :)
lantataksi124
tulitikkutyttö2
6
169
Vastaukset
- navas
Kiinnostais kans tietää taksin hinnoista, mitä nykyään maksaa, nimenomaan tuo Krabin kenttä- Koh Lanta väli. Helmikuulla kutsuu jälleen Thaimaa!
- aikaamenee
Joku 3 K paateroissa on tuo väli
- persujengiikö
Paateron Sisäinen Turvallisuus Horjuu on hyvä kirja
- huvakuuti
Jotain päälle kaks tonnia oli kolmelta. Jokohan silta mahtaa olla valmis..
- ajettukeväällä
Krabishuttlen citymaasturilla 2800 lauttalippuineen, tauolla voi kuskille ostaa juomat ja perillä antaa pienen tipin.
- Jenni2017
Itse otetaan taksi Ao Nangiin jossa ollaan yö tai pari ja lautalla Ko Lantalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 983266
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413143- 2152666
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?382259- 321589
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411436Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241436- 101304
- 131279
- 221261