Nahkahousumimmi

Ruoskatar32

Tykkään ohuesta nahkasta valmistetuista pöksyistä ja halkiorintaliiveistä ja nahkaremmiseksivaljaista, kiihotun nahanhajusta ja kosketuksesta iholla ,nahka asut tuo seksiin sitä jotakin ,tottakai nahkapiiskat ja ruoskat myös sekä reisipituiset nahkasaapikkaat..... onko linjoilla nahkamiehiä?

20

1394

6Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ruoskatar32

      Mistä sinulle tuo poika epäilys tuli ,ainakin tähänasti minua on naiseksi puhuteltu ja haaroissani ei roiku mitään vaan sykkii naiselle tyypillinen lämpimänkostea pesä ,tosin pesä on karvaton tälläkertaa ,se tykkää tiukkojen nahkahousujen viileästä kosketuksesta.......hyi sinua epäilijä, sietäisit saada piiskaa ja ruoskanvartena olevan dildon perseeseesi.😈😉

      • 50m09

        Ota suoraan yhteyttä😘!!! Kyllä se remminin nahkanaiselta olisi tervetullutta vaihtelua...😋


      • 50m09

        Siis: remmikin...


      • 50m09

        No,ei näitä nahkadiggareita Hesasta sitten ole edes ajan kanssa löytynyt...😕


    • Ruoskatar32

      Hyvä herra 50m09 mitä sinä täältä haet? Minä olen se joka alistaa ja antaa piiskan viuhua ja käytän dildoa myös....sinuun. Oletko valmis saamaan vähän rajumpaa esileikkiä ,ennen kuin panet minua rajusti ja raa'asti ,leikisti raiskaat. Kykenetkö sellaiseen ,olen pettynyt moniin ,kyllä puheissa ollaan kovaa panomiestä mutta sitten kun ollaan minun pornokammiossa niin eipä ole tullut mitään. Kuinka on.😎😈😨

      • 50m09

        No,jtn tällasta vähän ajattelinkin... joku vastaus,sitten stoppi...😏 vai Ruoskatar32... Jep,jep...😤


    • 50m09

      Nahkanaiset tuntuu olevan niin 'kortilla',että tuo tuli ekana mieleen... toki minäkin nauttisin nahkahousujesi kosketuksesta😘,ota suoraan yhteyttä,pääset piiskaamaan...😉

      • 50m09

        Löytyy multa nahkakahleetkin, pysyt sitten paikallasi 'raiskauksen' ajan... tai voinhan pehmittää sinua ensin leluilla ja kielellä...😉


    • tiukassanahka-asussa

      Kyllä on hyvä teksti nahkahousumimmiltä. Itse olen tiukassa mustassa nahassa. Mielenkiinto kahleisiin sekä alistusjuttuihin. Siinä olisin kahlittuna nahka-asuun, katsoen nahka-asuista avuttomana eikä tiedä mihin suuntaan asiat alkaa menemään. Olen melko tiukassa kunnossa, 47. Olisi kiva lukea lisää ajatuksia tai vaihtaa postia.

    • Ruoskatar32

      Sidon sinut tiukasti tuoliin jalat levällään ,sinulla on haaroista halkiolliset nahkahousut ja pallit nahkaisessa kalukukkarossa kulliin on sidottu nahkahihna josta minä aina vähän vedän jos et ole hiljaa kun nipistelen sun nännejä silmät sidottu liinalla ettet näe kun hyväilen ja nuolen sun kullinnuppia ,lopuksi päästän sinut kahleista ja annan piiskaa pyllylle ja runkkaan peppuasi ohuella anaalidildolla ja lypsän säämiskähanskalla kulliasi niin että räjähdät orgasmiin.........semmoinen tyttö minä olen ,vähän tuhma...ehkä. Lopuksi joudut nuolemaan pyllyäni ja runkkaamaan minua tosi suurella hieromasauvalla laukeamiseen asti , ja varo, minä huuuuudan kun tulen.

    • Oon joskus mennyt Dominan käsittelyyn alla stayupit ja sukkanauhat ja tullut puetuksi tiukkaan korsettiin ja nahkahameeseen ja bootseihin. Upe fiilis kun nylonit hankaa hameeseen kun olen kontillani ja Domina tarjoaa strap-onia :)

    • tiukassanahka-asussa

      On kyllä tosi hyvä mielikuvitus ja halu tehdä/kokeilla nahkahousumimmillä. Tuota olisi kiva kehittää vaikka mihinkä suuntaan vaan. Mutta jo nyt tuollaiseen joutuminen laittaisi pyytämään armoa ja irti pääsyä. Olisi kiltti olo hetkessä. Se, että nauttisit tilanteesta olisi vielä parempi. Arkeen tämmöistä missä voisi olla monenlaista kiusaamista sekä voisi yhdessä hankkia varusteita mitä tulee mieleen niin mikä sen parempaa.

    • tiukassanahka-asussa

      Sauva leikit nahka-asussa pukeutuneena ja käsineet kädessä. Voisiko se olla sellainen näkymä mikä saisi halut nousemaan. Voisin tehdä toiselle sauvoilla mitä vaan, kun näkisin miten paljon toinen nauttii. Osaisiko sitä ihanuutta heti lopettaa vaikka toinen pyytäisi luvan saada:)

    • Nahkaa ja siihen nahkakahleet saa aikaan sellaisen fiiliksen, että pitää alkaa miettimään saako pyytää irti pääsyä?

    • Täällä olisi nahkamies. Mun instagram: Rockman9803

    • Anonyymi

      Hienoa kun on tuollaisia naisia, jotka pitää nahasta eikä tuulipuvusta.

    • Anonyymi

      Alistun Piiskattavaksi piiskapoika at proton.me

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      58
      7455
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2896
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      141
      1731
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1629
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1438
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1374
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      127
      1093
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      817
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      46
      789
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe