Kääpiösnautseri astutukseen

Pimullesulhanen

Hakusassa olisi p&s värinen kääpiösnautseri uros astutukseen saman väriselle tyttöselle. Uroksen tulisi olla oikeankokoinen, ei liian suuri, tervepäinen ja terve ei allergioita ja kynnet terveet.
Pimu on pienikokoinen sievä narttu, luonteeltaan rauhallinen jolta tarvittaessa löytyy vahtivietti (ilmenee talonväen nukkuessa jos vieras tulee sisälle ei pääse ilman että ilmoittaa) iältään 5vuotias ja terve. Ei allergioita, kynnet kaikki tallella eivätkä ikinä ole irtoilleet.
Pennut tulevat kasvamaan maalla ja tottuvat kodin ääniin kissoihin ja hevosiin, saavat hyvät alun kasvaa hyviksi pikkukoiriksi. :)
Jos sinulta löytyy etsimämme herrasmies laita sähköpostia ja kerro millainen herra olisi tarjolla. Juoksuja odotetaan suurinpiirtein helmikuulle. Ei ole väliä mistäpäin uros löytyy, ollaan valmiita matkaamaan pidempikin matka sopivan uroksen löytyessä.

[email protected]

0

164

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

        Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
        Maailman menoa
        386
        2930
      2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

        2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
        Maailman menoa
        66
        2314
      3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

        Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
        Maailman menoa
        78
        1979
      4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

        Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
        Maailman menoa
        102
        1686
      5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

        Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
        Ikävä
        140
        1562
      6. Minkä ikäinen

        on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
        Ikävä
        69
        1179
      7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

        Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
        Kaste
        102
        1039
      8. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

        Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
        Euroviisut
        12
        982
      9. Raiskaukset loppumaan?

        Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
        Sinkut
        265
        981
      10. 40
        854
      Aihe