kiinteistöhuoltajat

Mitä maksaa oven aukasu sunnuntaina?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyllähän portsarille maksaa täytyy!

Äänestä

30 - 50 euroa huoltoyhtiöstä riippuen

Äänestä

Saako siitä kuitin? Työ on tehty kolmessa sekunissa ja maksaa 45 euroa.

Äänestä
  • Eihän se nyt sentään kolmessa sekunnissa ole tehty. Kuuluuhan siihen työhön myös matkoihin mennyt aika ja matkakustannukset.

    Äänestä

  • Tottakai saa kuitin. Voi maksaa kortillakin. Onko se kuitti vähennyskelpoinen verotuksessasi, vai käytätkö sitä vessapaperina?

    Äänestä

40-60 € . Kohtuu korvaus , useinkin avain pitää hakea jostain sillä ne eivät roiku enää farkun vyölenkissä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aplounou kirjoitti:

Mitä maksaa oven aukasu sunnuntaina?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu