En aijo enää koskaan olla yhteyksissä sinuun koska se oli pyyntösi ehkä niin on parempi.
Oikeastaan tietäisin hyvän pitääpä ehdottaa.
Pyöräilemässä välillä käydään meidän pitäisi keksiä joku kiva yhteinen harrastus. : )
Kukkiakukkia
22
72
Vastaukset
Kenelle oikein tekstisi kohdistat?
Tuo oikeastaan tietäisin lause tuli väärään kohtaan.
- ihmeissään
Eli et aijo ottaa yhteyttä mutta olisit valmis tekemään hänen kanssaan jotain jos ottaisi yhteyttä? :D
- ihantyhmä
minulla myös luetun ymmärtämisessä häikkää
Enhän minä voi sinuun olla yhteydessä kun kielsit sen. : )
- Ei-voi-Tietää
Milloin olen kieltänyt? :D
- Ei-voi-Tietää-Vieläkään
Joku puhunut mun nimissä?
- kielsi.palstalla
palstan kautta???? halojaa ootko seko harhoissas. ei oo sun tuttuja täällä
- Ei-voi-Tietää-Vieläkään
Ei kotka.
- roskaa_roskaa_vain
mene sinä rumilus hylätyn luukasas kanssa nurkkaan itkeen. Hyllytetty ja hyljätty. Täysin yksin nyyjhkit ja parut jonkun perään joka sinua ei huolisi kuuna päivänä. Et ole sen näköinen saati sen luonteinen että kelpaisin muualle kuin kaatopaikalle.
Katso omaa käytöstäsi palstalla? Haluaako sellaista kukaan katsella kotonaan koko ajan? Tuskin. Hormuliskoja ei haluta ottaan lusiin omiin nurkkiin. Kotka nimitys oli tarkoitettu sille naiselle. Voivoi ole mitä mieltä haluat et sinä minua tunne. En ole haukkunut ketään täällä toisin kuin eräät.
Enkä asu kaatopaikalla vaan oman kultani kanssa. : )
- täälläsaajauhaa
Teet oikein, jos toinen pyytänyt, niin kunnioitat sitä.
- Kukkaseppelsydänsukat
Joo en minä häneen yhteyttä enää aijo ottaa kyllä se yhteyden pito täytyy sieltä päin tulla jos on toivottua. Ei ole pakollista.
Se on kumma pitää joka ketju tulla pilaamaan nuilla haukkumisilla. Tämä henkilö joka sitä tekee ei näköjään kestä mitään minun sanomisiani mitähän vikaa tässäkin aloituksessa oli kun piti jälleen kerran tulla pilaamaan ei sun tarvi näitä lukea. Minä en lähde täältä minnekään on oikeus kirjoittaa päivän asioista vaikka tämä onkin ikävä palsta enkä enää ikävöikkään ketään. Tuntuu että sinun mielesi se oikea kaatopaikka on ruma sellainen.
Tee omia aloituksia ja lopeta minun aloituksieni sotkeminen koitappa pystytkö sellaiseen.
Kiitos.
T: kukkaseppel- kuolepois
Olet kyllä munkin inhokki täällä. Jotenkin liian aggressiivinen,mustasukkainen raivohullu, kieroileva tyrkky. Olen saanut sinulta raivoa päälleni ihan liian paljon ja voisin yhtyä tuon haukkujan sanoihin. Olet läpeensä paha ihminen.
- tandemillaeespäin
Pyöräily on mukavaa..hmmm. Oletteko paljonkin pyöräilleet yhdessä?
Jonkin verran silleen leppoisasti hissukseen että kerkeää maisemia vauvelikin katsella. Ulkona tulee myös paljon oltua.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po393419Niin voimakkaat tunteet
Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi162635Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen
sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk242594Puhe on halpaa
Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.441836- 251566
- 1211341
Nainen, se on vain karu totuus, että
sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja2791288Joko aiheuttamani pettymys
on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.901259- 1091201
Kosulan Keisari karviossa
Non ni. Kosulan keisari karviossa käväsemässä,kamera pyöri ja tubetulot lopsahti tilille,myös VEROVÄHENNYLSIIN ajo241166