Kukkiakukkia

Kukkaseppel

En aijo enää koskaan olla yhteyksissä sinuun koska se oli pyyntösi ehkä niin on parempi.
Oikeastaan tietäisin hyvän pitääpä ehdottaa.


Pyöräilemässä välillä käydään meidän pitäisi keksiä joku kiva yhteinen harrastus. : )

22

72

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kenelle oikein tekstisi kohdistat?

      • Yhdelle j:llä alkavalle miehelle.


    • Tuo oikeastaan tietäisin lause tuli väärään kohtaan.

    • ihmeissään

      Eli et aijo ottaa yhteyttä mutta olisit valmis tekemään hänen kanssaan jotain jos ottaisi yhteyttä? :D

      • ihantyhmä

        minulla myös luetun ymmärtämisessä häikkää


      • Sanoin jo että se tuli väärään kohtaan ja loppu osa tekstistä tarkoitti aviomiestä.


    • Enhän minä voi sinuun olla yhteydessä kun kielsit sen. : )

      • Ei-voi-Tietää

        Milloin olen kieltänyt? :D


      • Tätä kauttahan sen kielsit vai oliko se sun naisesi who now?


      • Ei-voi-Tietää-Vieläkään

        Joku puhunut mun nimissä?


      • Nii sitäkin olen miettinyt että jos niin olisi asia.


      • kielsi.palstalla

        palstan kautta???? halojaa ootko seko harhoissas. ei oo sun tuttuja täällä


      • Mene sinä palsta kyylä pois.
        Srk kotka.


      • Ei-voi-Tietää-Vieläkään

        Ei kotka.


      • roskaa_roskaa_vain

        mene sinä rumilus hylätyn luukasas kanssa nurkkaan itkeen. Hyllytetty ja hyljätty. Täysin yksin nyyjhkit ja parut jonkun perään joka sinua ei huolisi kuuna päivänä. Et ole sen näköinen saati sen luonteinen että kelpaisin muualle kuin kaatopaikalle.
        Katso omaa käytöstäsi palstalla? Haluaako sellaista kukaan katsella kotonaan koko ajan? Tuskin. Hormuliskoja ei haluta ottaan lusiin omiin nurkkiin.


      • Kotka nimitys oli tarkoitettu sille naiselle. Voivoi ole mitä mieltä haluat et sinä minua tunne. En ole haukkunut ketään täällä toisin kuin eräät.

        Enkä asu kaatopaikalla vaan oman kultani kanssa. : )


    • täälläsaajauhaa

      Teet oikein, jos toinen pyytänyt, niin kunnioitat sitä.

    • Kukkaseppelsydänsukat

      Joo en minä häneen yhteyttä enää aijo ottaa kyllä se yhteyden pito täytyy sieltä päin tulla jos on toivottua. Ei ole pakollista.
      Se on kumma pitää joka ketju tulla pilaamaan nuilla haukkumisilla. Tämä henkilö joka sitä tekee ei näköjään kestä mitään minun sanomisiani mitähän vikaa tässäkin aloituksessa oli kun piti jälleen kerran tulla pilaamaan ei sun tarvi näitä lukea. Minä en lähde täältä minnekään on oikeus kirjoittaa päivän asioista vaikka tämä onkin ikävä palsta enkä enää ikävöikkään ketään. Tuntuu että sinun mielesi se oikea kaatopaikka on ruma sellainen.
      Tee omia aloituksia ja lopeta minun aloituksieni sotkeminen koitappa pystytkö sellaiseen.
      Kiitos.

      T: kukkaseppel

      • kuolepois

        Olet kyllä munkin inhokki täällä. Jotenkin liian aggressiivinen,mustasukkainen raivohullu, kieroileva tyrkky. Olen saanut sinulta raivoa päälleni ihan liian paljon ja voisin yhtyä tuon haukkujan sanoihin. Olet läpeensä paha ihminen.


      • Sinä se paha olet.


    • tandemillaeespäin

      Pyöräily on mukavaa..hmmm. Oletteko paljonkin pyöräilleet yhdessä?

      • Jonkin verran silleen leppoisasti hissukseen että kerkeää maisemia vauvelikin katsella. Ulkona tulee myös paljon oltua.


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      121
      6020
    2. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      29
      2110
    3. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      177
      1942
    4. Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?

      gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.
      Maailman menoa
      66
      1114
    5. Mitä tämä on

      Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut
      Tunteet
      10
      1113
    6. Hyvää yötä kaivatulleni

      En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä
      Tunteet
      24
      997
    7. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      73
      987
    8. Nyt on konstit vähänä.

      Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,
      Kiuruvesi
      24
      902
    9. Tilinpäätösvaltuusto 27.5

      Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty
      Pyhäjärvi
      42
      887
    10. Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla

      Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I
      Suomussalmi
      12
      755
    Aihe