Ennen pelailin veesti! Rahat meni hukkaan! Nyt oon päässyt irti pelikoneista ja ollut kuivilla lähes vuoden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vähintään 9-10kk ollut pois paskapeleistä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pelikoneet on saastasia mut älkää lyökö niihin paskoihin raheja!!!!!!!! Vaihtoehto a) hakkaatte pelikonneet paskaksi.
b) ylähäällä pelikoneissa on nappula mistä saa koneen kiinni 1-0 eli sammutettua konneen.
c) menette ray herrojen juttusille ja kerrotte että nämä konneet vie rahat!
d) valitatte asiasta suomen poliisille!
e) joku muu, tua mikä!
"Heittää femmat hurrille kun se pääs just kuiville
7
324
Vastaukset
- RahapelitPerkeleestä
Se juju on ajatuksissa, millä tapaa sen kokee ja sitten ajatuksen voimalla pääsee irti. Äsken pelasin hetkessä yli 500 euroa demossa Keno voittoa. Tuosta ei voi kuin ihmetellä miten sitten oikealla enimmäkseen jatkuvasti aina häviää missä tahansa NetinCasinoissa tai Veikkauksella. Voiko uskoa sattumaksi.
- RahapelitPerkeleestä
ja taas keno demosta yli 400 euroo. Täähä o sattumaa
- RahapelitPerkeleestä
Meni jo kerran pelit ohi, noin -200 mutta sitten taas yli 200 voitto. Eli omat pois ja hyvin menee demossa. Oikealla rahalla nyt kerran koitin ja huono tuuri, yhäh yhäh wäk. Ihan sama Veikkaus tai missä tahansa oikealla sutii, leikkirahapelit loistossa.
Mitä hittoa tää on ? - ExPelaaja
Raylla voitin demossa jopa 5000, oikealla rahalla kerran voitolla satasen. Suljin pelit, ei harmita.
- RahapelitPerkeleestä
Hävisin taas erän muutaman satasen mut seuraavien parin päivän aikana pelikierroksien voitot toivat menetetyt takaisin.
Pelasin siihen mainittuun väliin jälleen oikealla kympillä voitin 57 eur mut sitten hiljentyi voittoputki. Hipi hip hipi hipi hipi hipi hipi hipi hipi hipi hipihipi hipi hipi hipi hipo höpö hiljainen häviöputki, kuole sikaaaaaaaaaaa pelaaja ! mut sitten demossa jälleen sittenkin katuvaiset voitot, anteeksi me ei tarkoitettu lähdet pelistä. Uhg! - RahapelitPerkeleestä
Kävin äsken varmistuksena koettamassa olenko ihan varmasti oikeassa vai väärässä, kuittasin lepsusti Keno Ruletti demossa 550 eur voiton ( Playtech, mut Netent ym zimpler samaa vitun saatanan syöpäläisii !). Yeah ! Teremes tulova pelien helvettiin.
https://www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg - RahapelitPerkeleestä
Demosta eilen illalla kenolla ruletilla slotilla 20.010 euroa ja nyt aamusell 470 euroa kenosta, Lotosta ei oikealla rahalla tuuria ollutkaan. Et sellasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1854640
- 383295
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412748Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.222505- 252378
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.672247Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192018Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311770Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391725Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.781391