Katumaasturikuskintekele, menikö vanhalla kaasu ja jarru sekasin vai oliko edellisillan bisnesdrinksut vielä verissä ajotaitoa häiriköimässä? Olit tirvasta tyttäreni munakupin kylkeen, onneksi neiti viettänyt suurimman osan elämästään ratin takana niin ei sattunut pahempata. Sinulle ei pieni kuivaharjottelu vaikkapa suljetulla rata-alueella tekisi yhtään pahaa, olettaen että olit selvinpäin. Opettele ajamaan tai vaihda kaarasi johonkin helpommin hallittavaan malliin, esim. Nissan Micra voisi olla sopivaa koko luokkaa ajotaidoillesi.
Hei sinä tumpelo
Käetönmunaton
1454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Minä voisin tirvaista tytärtäsi kannikkaan suonikkaalla kangella.
Ei maha olla häävin olonen tytär tuommosen alotuksen kirjottajalla jos on isäänsä tullu.
onneksi neiti viettänyt suurimman osan elämästään ratin takana !!!!!!!!!
Onpas siinä varsinainen ikäneiti. Taytyy olla vähintään 80-vuotias jotta olisi edes jonkinlaiset mahikset tällaiseen suoritukseen.
Voi taas näitä aloituksia. Isä tytärtään suojelee asiasta mitä ei edes ole nähnyt.
Uskoo tyttären kertomaan mikä varmasti poikkeaa maasturikuskin näkemyksestä.
Tyhmä aloitus.....
Tyttö on sekopää jo muutenkin ja ei montaa vuottakaan kortti ole ollut. Ei oo terveen kirjoissa kyseinen s. Ite tän kirjoittanut kun tekstimuoto aivan sama mitä itsellään. Varmaan pitäs jo mennä pällilääkäriin tai itteään kehumaan jo jonnekkin muille maille kuten on aikonutkin
Entpä jos se puhuukin totta?? Ei siellä kaikilla kuskeilla ole kaikki muumit kotilaaksossa!!
Täysin samaa mieltä.
kuka tämä on jos itse kirjoittanut
Se pentus saa multa enskerralla perseraiskauksen! Hahahahaha!!! Pysyypä poissa jaloista kun ei pysty istumaan vitun lorttoperse!
"tytär viettänyt suurimman osan elämästä ratin takana"
minäkin lopetin työt, että voin enemmän viettää aikaa ratin takana ja ajella pilistä. ainut vaan ettei rahat meinaa riittää bensoihin. mutta voihan sitä nykästä auton vinoparkkiin vaikka. :)
sitäkö se elämä tosissaan on?
mitä teit nuorena? noi istuin hikisen bemmin kyydissä. pikkusen siisti ku ajelee
nuori muijja istuu vm -96-99 bmw 300 sarjalaisessa ja ilme on kuin omistaisi puolet euroopppaa. autohan on hyvä, ei siinä mitään mutta asenne tytön tylleröllä uskomaton.