V miksi musta

tuli pakkomielteesi ja vainosi kohde? Pakkosuhdeko edessä vai tapatko mut?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ota lääkkeet, olet harhainen. Vai trolliko lienee.

Äänestä

Minä se en ollut.

Äänestä

Tietääkseni ketään vainoa, ja vaihtoehdoista ei kumpikaan.

Äänestä

Juo lämmintä maitoa tai hunajateetä ja nuku hyvin ja jätä palsta, jos ei auta, puhu valkotakkiset auttaa.

Äänestä

Vainoajalta tuskin kysymykseesi vastausta saat. Syy on usein heidän omassa psyykkeessään. Parempi olla huomioimatta ja jos lakia rikkoo niin ilmoitus poliisille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sic_sic kirjoitti:

tuli pakkomielteesi ja vainosi kohde? Pakkosuhdeko edessä vai tapatko mut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu