Perustetaanko katupartio

Kun nyt näyttää siltä että asioita hyssytetään ja valtamediat eivät kerro koko Suomen tilanteesta totta. Olisiko nyt pakko jo ottaa turvallisuus omiin käsiin. Turvataan lapsemme,etenkin tyttömme ja perheemme tulevaisuus. Kodinturvajoukot,katupartiot,
22<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Kannatan!!! Ei täällä Kajaanissa naisimmeinen uskalla illalla yksin ees lenkille lähteä!!!

Äänestä

Invaliidina en uskalla enää Kajaanissa liikkua,ei päivälläkään.Kukkaroa kytätään ja puhelimeen kuvataan..Terveet tehkää jotai joka kuuluu eduskunnan rappusille

Äänestä

Kannatetaan! Valtio näyttikin jo miten viranomaiset kykenee kansalaisia suojelemaan.

Äänestä

Te vässykät olette jo myöhässä. Peli on jo menetetty.

Äänestä

Arabimaista tulleet sotilaat partioivat joka päivä Kajaanissa ja Otanmäessä, tukijoukkoinaan paikalliset naissuvakit - onhan tämä ihmeellinen tilanne.

Äänestä
  • Vihervassarisuvakkikeppihevosteliat ovat saaneet maistaa mokkaa skermakuorrutteella, siinä syy moiseen

    Äänestä

  • Kerro lisää suhteestasi hevosiin... :)

    Äänestä

On todella,naiset saavat varmaan ylimääräisiä kiksejä kun ovat partamiesten hoivaajina.Varmaan tosiaan yllättyivät kun joutuivat näin pian kiini.Luulivat ettei aamuyön tunteina ole ketään todistamassa,eikä kukaan välitä tutkia.Onhan tämä poliisin toiminta hyvä esimerkki muille,kyllä täällä tutkitaan.Näille Irakilaisille olisi heti pitänyt tehdä selväksi Suomessa ei raiskata eikä tapeta niinkuin heidän kotimaassaan.Sipiläkään ei muistanut kertoa kun oli taloaan lahjoittamassa näiden käyttöön.Irakiin ja äkkiä passitettava,olkoon vaarassa tai ei.Vaarassa on nyt Suomalaiset se on ihan varma asia.

Äänestä

perusta vaan. ei kai sitä mikään estä.
Arvaan kuitenkin, ettei susta ole mihinkään partioon. huutelet vaan täällä netissä.

Äänestä

Nyt on kaikki hurmahenget vauhdissa. Kovat on puheet ja uho mutta kyllä se jo parin viikon päästä hellittää.

Äänestä

Löysämuna suomirasisti saa turpaansa lihaksikkaalta idän tosimieheltä. Sen takia täällä inistään kun ei muuhun kyetä. Meuhatkaa täällä ja katsokaa pornoa kaljamahaluuserit.

Äänestä

Vässykät suomiluuserit! Ette te mitään oikeasti saa tehtyä. Irak-Suomi 10-0.

Äänestä

Kannatetaan ehdottomasti.Olisi pitänyt olla jo aikoja sitten mutta parempi myöhään kun ei milloinkaan.Kyllä omaa kotipaikkaa pitää suojella aina.

Äänestä

missä oli odinin soturit. Nekin pelkää irakilaisia joten eivät uskalla näyttäytyä, vetävät vaan kessua kotona ja pelaavat pleikkaria.

Äänestä
  • Odinit oli nypläämässä pitsistä uudet komeammat logot pilottitakin selkään. Sillä eivät ehtineet kierrokselle eivätkä ehdi tällä viikollakaan.

    Äänestä

Hieno ajatus myös matujen mielestä. Saavat meidät hävitettyä nippuina joka nopeuttaa heidän operaatiotaan.

Äänestä

perustetaan mieluummin katuparturi

Äänestä

Hyvä idea tuo katuparturi. Mainoslauseeksi: päitä leikataan

Äänestä

Suomalaiset uskaltaa tapella vain kännissä

Äänestä
  • No nyt sitten ryyppäämään kaikki.

    Äänestä

iso pönttö kiljua otanmäen pojille jotka villiintyy juovuksissa ja polttopullon teko ohjeet.

Äänestä

Päitä leikataan tukkia ajetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nytriittijo kirjoitti:

Kun nyt näyttää siltä että asioita hyssytetään ja valtamediat eivät kerro koko Suomen tilanteesta totta. Olisiko nyt pakko jo ottaa turvallisuus omiin käsiin. Turvataan lapsemme,etenkin tyttömme ja perheemme tulevaisuus. Kodinturvajoukot,katupartiot,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu