onko kiuruvedellä

Väestösuojaa jonne menemme jos pakolaisia saapuu tappoaikeineen yöllä
651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

On. Monessa talossa on oma pommisuoja,homekellari nimittäin.
Ei pidä vain kauaa kellareissa oleskella,sädesieni auheuttaa mm;keuhkosyöpää,tulehdussairauksia (reumat,chron) ja astmaa.Todennäköisesti ennemmin kuolet näihin etkä pakolaisten iskuihin.

Äänestä

Koskaan ei tiedä milloin saa miekan iskun päähänsä tai tulee ammutuksi,kyllä huoli on aloittajalla aivan aiheellinen

Äänestä

elekää nä ny

Äänestä

Kiuruveellä on kyllä hyvät mahdollisuudet törmätä tappajiin mutta ne ovat kyllä paikallista sukujuurta kaikki. Useitakin pörrää kylillä tälläkin hetkellä

Äänestä

Ykskii mamu jos alkas kiuruveellä riehumaan niin eiköhän nosteta porukalla puuhun munista roikkumaan ja nylettynä tietysti niin jospa ne muut älyäisivät pysyä sillon kunnolla.putin on kingi!!

Äänestä

Maahanmuuttajilla on varmasti kokemusta moisesta hirttämisestä ja kaulojen katkonnasta mutta onko edellisellä ?
hähähähähähähäääääää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rainep kirjoitti:

Väestösuojaa jonne menemme jos pakolaisia saapuu tappoaikeineen yöllä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu