Keskipäivää

Ikävöinti kohteelle eli naiselle! Ja leppoisaa keskiviikkoa sinulle nainen, jos vaikka sattuisit näitä lörpötyksiä lukasemaan kaiken kiireen keskellä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole niin kiirettä mitä voisi olettaa, ainakaan juuri nyt. Mukavaa keskiviikkoa, aurinkoa sinulle! Mielessä oot, kuinkas muutenkaan...

Äänestä

Lueskelen lörpötyksiä mutta mistä näistä tietää mikä kenellekin on. Leppoisaa keskiviikkoa sinullekin mies ja sille ikävöintini miehelle myös. Tuskinpa olisit ollut hän. Tai tuskinpa olisin ollut hän. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miestää kirjoitti:

Ikävöinti kohteelle eli naiselle! Ja leppoisaa keskiviikkoa sinulle nainen, jos vaikka sattuisit näitä lörpötyksiä lukasemaan kaiken kiireen keskellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu