Koska kansa on kovaan ääneen vaatinut syytöntä oikeusmurhattua Annelia joka viikko televisioon, anomuksenne on kuultu:
21.05 tv1 Perjantai
Syyllinen kunnes toisin todistetaan?
Vieraina rikostoimittaja Minna Passi, professori Erkki Aurejärvi ja
Perjantai-dokkarissa Anneli Auer.
http://areena.yle.fi/1-3081872
uusinta su 18.9.2016 12
Professori tietää mitä rupusakkia tuomarit ovat
http://erkkiaurejarvi1.puheenvuoro.uusisuomi.fi/217696-sieluttomat-tuomarit
21.05 tv1 Perjantai
Syyllinen kunnes toisin todistetaan?
Vieraina rikostoimittaja Minna Passi, professori Erkki Aurejärvi ja
Perjantai-dokkarissa Anneli Auer.
http://areena.yle.fi/1-3081872
uusinta su 18.9.2016 12
Professori tietää mitä rupusakkia tuomarit ovat
http://erkkiaurejarvi1.puheenvuoro.uusisuomi.fi/217696-sieluttomat-tuomarit
Vastaukset 12
Vanhimmat
NYT VITTUUN TELEVISIOSTA TUO OKSETTAVA LUTKA MURHAAJA PEDOFIILI PROSTITUOITU SAATANANPALVOJAHUORA! VITTU MITÄ PASKAA! TEKIS MIELI AMPUA AUERIA PÄÄHÄN!!!!!
Onko sulla joku diagnoosi, esim. TOURETTE
Antaa muijan paasata, ei voi kuin nauraa hekottaa. Kohta karmiva totuus vahingossa lipsahtaa. Mainio tämä tekaistun nimen etukirjaimet AV...buaaaahhahahhahhaaaa
AV laita syyte kunnianloukkaukesta ja vainosta. Vainoaminen on rikos.
Mistä Auer tiesi että talossa on murhaaja?
-Katsoi peiliin
"MÄ OLEN TÄÄL" :DDDDDD
"Syyllinen kunnes toisin todistetaan?"
Hitsi, kun iski mun huumorintajuun!!!
Mutta näinhän se meni, eikä kukaan huomannut mitään hämärää. Tai ei ainakaan nimimerkki "vittunytriittää".
Näkyy olevan tarkoituskin ettei ratkeis ikinä, taas jäi jutut leijumaan ilmaan on siis keksitty ikiliikkuja. Tämä kaikki kun on käyty läpi niin kansa unohtaa kun jo nyt joitakin vituttaa tää paasaaminen. Rahan hakeminen oikeuden kautta kuuluu samaan prosessiin, näin saadaan älämölölle jatkoaikaa. Upporikasta ja rutiköyhää peliä.
Teihin mäkin, niil saksilla, sanoi Annelin vanhin tytär äidilleen kun oli vankilavierailulla ja äiti tyynnytti tyttöään että se olin mä joka teki pahaa isille,ei kukaan muu ja tytön ei pidä tuntea syyllisyyttä.
Ainoa, joka on kuullut jotain saksista, on Jemma, jonka mielikuvitus on jotain aivan omaa luokkaansa.
Argumentit sen kuin huononee, Pikkulieska.
Mikä+helvetin+ääliö+tuokin+ex-hovinarri+on,+höpöttää+jostain+naurettavista+ilmeistä+ja+sotkuista.+Ei+auerskaa+niiden+perusteella+syytetty+ja+tuomittu+vaan+ihan+100%+pitävien+teknisten+näyttöjen+perusteella.+Lisäksi+ulkopuolinen+on+täysin+mahdoton.
Näkee+hyvin+tuostakin+hovinarrista,+pelkkä+arvovaltakysymys+että+täytyy+olla+eri+mieltä+käräjäoikeuden+kanssa,+nimitellytkin+ko-tuomareita+kuten+annulistit+konsanaan.+Mikä+lie+pervohullu+kuten+kaikki+annulistit.
Syylliseksi+tietävät+pystyvät+perustelemaan+järkevästi,+syyttömäksi+väittävät+eivät+pysty+perustelemaan+mitenkään.+Uskomatonta+touhua+että+tuollaista+paskaläjää+pitää+oikein+monella+kanavalla+puolustella,+ei+mene+läpi+yhdellekään+täysijärkiselle.
Esille tuodun näytön perusteella on otettu sellainen kanta, että on syytön.
Siihen, mitä siellä talossa oikeasti tapahtui, ei ole päätöksessä otettu mitään kantaa, koska oikeus ei toimi niin.
Tästä nimenomaan ihmiset keskustelevat ja ottavat kantaa siihen, mitä siellä talossa oikeasti tapahtui.