Lauantai päivän

Huumaa. Naiselle hyvää puolenpäivän jälkeistä aikaa! :)
Joko herahtaa hymy naisen huulille, vai meneekö vesi kuumille saunan kiuas kiville.
579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hymyä, hymyä!
Lämmitellyt olen, uudelleen ja uudelleen!

Äänestä
  • ..Ei tarvita kiuasta.

    Äänestä

Samoin miehelle :) pyritään kaikki hymyilemään viikonlopulle :)

Äänestä

Minulla ei ole vielä uutta kiuasta

Äänestä

Jos olisikin syypää mun hymyyn, ei menis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naaraalle-urokselta kirjoitti:

Huumaa. Naiselle hyvää puolenpäivän jälkeistä aikaa! :)
Joko herahtaa hymy naisen huulille, vai meneekö vesi kuumille saunan kiuas kiville.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu