saako Corollaan?

Saako Corollaan hierovia penkkejä?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Corolla on jo itsessään hierova laitos, sen verran huojakkaa ja tärisevään sen meno on.

Äänestä

Lapsi kysyi ja lapsi vastasi. Missä linkki? Missä linki? Missä linkki?

Sairas!!

Äänestä

Siinä on vakiona japanin jätti sammakon nahka penkit sen vuoksi pientä pomppimista normal.

Äänestä

Olen käyttänyt siirrettävää pallinhiplaajaa jokaisessa autossani, olisikohohan neljäs menossa, siis hiplaaja. On moneen muuhunkin, vaikkapa takapenkillä. Toiseksi viimeinen malli (siis valokuva-) otti suihinkin ajon aikana.

Äänestä

Vakiona jo riittävä ravistus yli 60 nopeuksissa, alemmissa täristys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jörreks kirjoitti:

Saako Corollaan hierovia penkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu