kuinka kauan puhdas piri (amfetamiini) näkyy kuses

satunnaiskäyttäjä

Perjantain ja lauantain välisenä yönä otin muutamat vedot mutta määrä jäi kuitenkin alle 0.5g sunnuntaina tai maanantaina on seulat. Kuinka kauan näkyy. Voiko näkyvyyden postumista nopeuttaa esim vedellä???

8

1601

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tgjrfh

      Amfetamiini on vesiliukosta ja näkyy vissiin muutaman päivän aineenvaihdunnasta riippuen,itellä näky joskus aikoinaan muutaman päivän. Itellä on kannabis poistunu jopa kolmessa päivässä vaikka on rasvaliukosta. Juot ihan helvetisti vettä ja kaikkee,äläkä anna aamuvirtsaa vaan koitat mahdollisimman usein käydä vessassa ennen testejä.

    • Australianmies

      Kylla. Muutama paiva se nakyy. Ainakin kolme-nelja paivaa!

    • pelastakaalapset

      Narkkarit lopettaa nyt sen narkkaamisen! Jäätte vielä kaikki nalkkiin ja häkki heiluu!

    • Huuhjiji

      No tuollainen annos varmaan näkyy aika pitkään ja tuskin se nyt on ollut puhdasta millään mittapuulla. Eiköhän niissä ole sekaisin myös muita huumeita, jotka voivat näkyä vaihtelevin pituuksin. Hyvällä tuurilla se on ollut hyvin mietoa ja yhtä ainetta sisältävää.

    • Australianmies

      4 paivaa maksimissaan!

    • Anonyymi

      Sori mutta ei sunnuntaina mitään seuloja oteta, koska kaikki paikat on kiinni

    • Anonyymi

      14 vrk. mut voi nopeuttaa juomalla vettä paljon joka päivä. Saunoakkin kandee.

    • Anonyymi

      ? Määrittele puhdas.. Puhdas on hajuton ja melko mauton. Usein paste muodossa ja testerillä näyttää sen n.70%. Sitten on myrkylle haisevia asetoni moskia tuola kadulla ja jatkettu niin sama testi näyttää 5- 15%.
      Yli 90% lukemiin pääset kristalli metalla jonka vaikutus aikalailla sama kun adhd lääke Elvansen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      58
      5060
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4572
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      122
      4499
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      295
      1700
    5. 89
      1371
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      79
      1324
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1308
    8. 306
      1015
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      940
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      830
    Aihe