Siinä on hyvä kolmikko piristämässä aamuja. Sen jälkeen kyllä käännän radio Suomen taajuudelle.
Popilla soi samat biisi koko ajan.
Popilla soi samat biisi koko ajan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aivokuollutta paskaahan noitten jutut ovat.
On se ihmeellistä tämä keskustelupalstojen kommentointi toisten viesteihin, eikö millään voi kommentit olla positiivisempia?
Tuollaiset kommentit osoittaa kyllä millainen on pohjimmiltaan kommentoija.
Mikä biisi soi 23.2.17 aamulypsys Juri ennen ku lopettivat ja soittivat myös rinne uutisten aikana
Jos Perälä ja Hautala saataisiin pois sieltä niin sitten tota pystyis kuuntelemaan.
Onneksi Radio Suomi soittaa todella monipuolista musiikkia. EI soi samat biisit tuon tuosta ja uusi kappaleita tulee soittoon erittäin tiheään. Saisivat kaikki muut kotimaiset radiokanavat ottaa tästä edelläkävijästä mallia.
Aamulypsy on menny kokoajan vaa huonommaks...Nykyään ne ei paljoo muuta tee siel kun mainostaa omia ohjelmiaansa kilpaa. Hautalasta ikinä oo tykänny ees, sen käkätystä jaksa kuunnella kauaa. Nykyään kuuntelen aamulypsyä vaa sillon tällön ja aina rupee ärsyttää Hautalan käkätys ja toi jatkuva mainostaminen ohjelmista missä ite ovat. Onneks on valinnanvaraa kanavissa.
Tätähän se on nykyään. Ja valittamista kuinka joutuu viiden aikaan heräämään. Ihan kuin suomessa varmaan miljoona ihmistä joutuisi siihen aikaan herämään. Ja vituttaa kun kolmikolla ei ole enää mitään tajua normaalien ihmisten rahan käytöstä. Joka päivä käyty syömässä 50euron pihvit,satanen sinne toinen tänne eihän se ole mitään.. Piloille mennyt kun ohjelmasta tullut "liian suuri".